Първите зъбчета

  • 530
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 636
Преди три дни се появиха първите две долни зъбчета tooth! Голяма радост yes
Забелязах, че не са на върха на венеца, а по-навътре...нормално ли е това? И след колко време ще порастнат целите зъбки?

# 1
  • Мнения: 1 008
 И аз ги забелязах когато бяха по-навътре, това беше мисля на 16.12.07. Сега за вече порастнали до половината.

# 2
  • софия
  • Мнения: 432
Преди три дни се появиха първите две долни зъбчета tooth! Голяма радост yes
Забелязах, че не са на върха на венеца, а по-навътре...нормално ли е това? И след колко време ще порастнат целите зъбки?

при мен и при двете деца беше така, не се притеснявай после си намират правилното място. поне при нас стана така

# 3
  • София
  • Мнения: 39 759
Наместват се зъбчетата.

# 4
  • Мнения: 417
Наместват се като пораснат.

# 5
  • Мнения: 7 723
Ще се наместят....
....а за това, кога ще избият следващите,
мога да ти Фърля един боб Hug Laughing

# 6
  • Мнения: 506
                      ЧЕСТИТО ВИ ПЪРВО ЗЪБЧЕ!!!При нас на 5м. беше първото, на 6м. второто, а на 1г и 7м си ги имахме всичките..племеника ми обаче, вече е на 7м. и няма нито един..не се притеснявай всичко е ок, само ако имаш, си подготви чесалки.. Joy tooth  grinning012

# 7
  • София
  • Мнения: 6 011
Преди три дни се появиха първите две долни зъбчета tooth! Голяма радост yes
Забелязах, че не са на върха на венеца, а по-навътре...нормално ли е това? И след колко време ще порастнат целите зъбки?

Ще се наместят, нашите бяха ужасно криви, но сега всичко е наред. За колко време ще израстнат целите не знам, при нас все още растат, защото доста се уголемиха напоследък, а избиха на 6-7 месеца.

# 8
  • Мнения: 636
Ще се наместят....
....а за това, кога ще избият следващите,
мога да ти Фърля един боб Hug Laughing

Не се хаби да ми Фърляш боб, защото не питам кога ще избият следващите, а за колко време израства самото зъбче Hug

Общи условия

Активация на акаунт