надомна работа

  • 7 070
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Някой занимавал ли се е с надомна работа?
Чудя се докато си седа в къщи и гледам беба що да не свърша и някоя работа допълнително за някой лев. В интернет обяви много ама май все фалшиви

# 1
  • Мнения: 750
Разбира се,че са фалшифи!

# 2
  • Мнения: 250
Бях се зарибила да пробвам. Изпратих на посочения адрес запис 5 лв. за материали уж. Пратиха ми няколко хартийки ( тип цветни гланцови страници) и упътване как се правят опаковки (торбички) за подаръци. После трябваше да им изпратя 5 мостри за да видят как съм се справила (аз така и не пратих) и ако  харесат творчеството ми, ме "наемат" на работа.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 750
Бях се зарибила да пробвам. Изпратих на посочения адрес запис 5 лв. за материали уж. Пратиха ми няколко хартийки ( тип цветни гланцови страници) и упътване как се правят опаковки (торбички) за подаръци. После трябваше да им изпратя 5 мостри за да видят как съм се справила (аз така и не пратих) и ако  харесат творчеството ми, ме "наемат" на работа.  Simple Smile
Оле,хора....нямате ли си друга работа бре! ooooh!
Как мое да вервате на такива работи! Shocked
Ама ако сте риба с бастун ще ви хванат! Mr. Green

# 4
  • Мнения: 250
Че защо да не вярвам, то от Бюрото по труда ми я предложиха.

# 5
  • Мнения: 620
Сериозно ли от Бюрото по труда са ви я предложили?  Това са трикове на мошеници за печелене на пари Mr. Green представете си как сто човека им пратят по 5 лева те нямат нужда да правят никакви пликове...........е добре, че поне 5 леваса ви искали , че на моя съседка и искаха 50  #2gunfire

# 6
  • Berlin
  • Мнения: 11 182
в такъв случай съществува ли нещо като надомна работа?  Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 2 967
Сега свърши кампанията за застраховка "Гражданска отговорност", това си е една доходна работа, но не е точно надомна. Аз го работя от няколко години това занимание.

# 8
  • Мнения: 2 761
  Това са трикове на мошеници за печелене на пари Mr. Green представете си как сто човека им пратят по 5 лева те нямат нужда да правят никакви пликове...........е добре, че поне 5 леваса ви искали , че на моя съседка и искаха 50  #2gunfire

Надомната работа на някои е да полу4ават от други хора малки суми.Това го има даже описано в една книга. Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 2 271
Имах съседка, която се занимаваше с това известно време - сгъване и лепене на пликове за подаръци.
Понеже съм я карала 2-3 пъти с колата да си предаде пликовете и да вземе хартия за нови, знам, че това за сам човек е губене на време. Плащаха и някакви смешни пари за целодневно сгъване и лепене на тези пликове. Пък и на място трябваше да им ги носи човек...
Но имаше един камион, от който сваляха цели кашони с готови пликове и някой каза, че ги карали в затвора - там затворниците лепят безплатно, пък шефовете прибирали парите...
С други думи, ако си намерите група безработни, на които да плащате половината от цената, която ви дават на вас, става. Но иначе да се занимава сам човек в свободното си време е единствено и само губене на време...

# 10
  • Мнения: 9 865
Надомната работа аз я разбирам като нещо, което умееш да вършиш добре и за което ти плащат. Работиш на компютър по някакъв проект или плетеш, шиеш, рисуваш, там нещо, за което да получиш някаква нормална сума, а не за 300 плика - 2-3 лева, ако изобщо ги вземеш.

# 11
  • Berlin
  • Мнения: 11 182
и аз като нещо такова я разбирам и също така като нещо, което можеш да правиш в свободното време. не основната ти работа да е у вас. аз лично бих взела надомна работа за след редовната си работа.  Mr. Green

# 12
  • някъде
  • Мнения: 979
Имаше една ф-ма Траки-Женина,която се занимаваше с надомна работа.Но не познавам някой,работил с тях.

# 13
  • Мнения: 1 470
Имам приятелка която нижеше някакви мъниста на тениски,но май нищо не се изкарва,пък си е работа...
Аз като момиче бях взимала обувки да шия,в нашият квартал ни бяха зарибили здраво с тези обувки,от една фирма,която после ги дооформяше,но шефът им беше готин,и екипа също,та повече купон си правехме от колкото да шием,но и накрая равносметката беше-повече изпити пари,от колкото изкарани Laughing Laughing Laughing...Младост,Младост Hug

Общи условия

Активация на акаунт