Пробвал ли е някои тази смес?

  • 1 559
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 362
Тука намерих нещо интересно та да видим,я кажете някой пробвал ли го е?
1 коф.кисело мляко 2с .л овесени ядки 1/2 настъргана ябълка 1/2сок лимон ЯДЕ СЕ ТОВА ПРЕЗ ЦЕЛИЯ ДЕН АКО НЕ ВИ СТИГНЕ ПРАВИТЕ НОВА ДОЗА
Записала съм че някакво момиче е свали до 10кг за 1 месец от това
Как ви се струва на вас

# 1
  • Sofiа
  • Мнения: 3 239
Струва ми се голям глад. А и да не се получи йо=йо ефект, след спиране на тзои начин на хранене

# 2
  • Мнения: 4 362
Нямам представа,направих го сега добре е на вкус,ама не ми вдъхва доверие много,от къде съм го записала и аз незнам Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 5 647
Доста изтощително ми се струва. Аз не съм привърженик на никакви диети, защото просто няма смисъл от тях.  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 216
Няма ли след известно време да почне да повръща като види тази смес...само това цял месец Grinning  Grinning  Grinning

# 5
  • Мнения: 4 362
А бе незнам разбирам 1-2 седмици да е ама цял месец,незнам може пък и да е верно кой знае.

# 6
  • Мнения: 928
Ами аз на малката правя такава здравословна закуска,но с прясни мляко и по-малка порция.Но не мога да си представя да ям това цял месец,направо ще ми се отврати. Sick

# 7
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Много кисело-лимон, кисело мляко- не би ли дразнило стомаха?
Аз съм леко резервирана към овесените ядки в комбинация с кисело мляко като основна храна.

# 8
  • Мнения: 978
Аз съм го чувала това. Само, че навремето го правих с 2 кофички к.м. Искам да ти кажа, че много засища. Това си спомням бегло и, че е вкусно.

# 9
  • Мнения: 35 891
Цитат на: White Raven
Аз съм го чувала това. Само, че навремето го правих с 2 кофички к.м. Искам да ти кажа, че много засища. Това си спомням бегло и, че е вкусно.

и аз обичам подобни бъркочи, но и най-вкусното нещо писва за цял месец!

# 10
  • Мнения: 4 362
А да ви кажа,направих си го наистина засища много,реших да го пия а докато ми омръзне,не чувствам глад и ми е леко,ша видим до кога ще издържа и като мине една седмица ще пиша има ли ефект Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 9 395
Аз си правя такива бъркочи за закуска, понякога.
Много обичам. Simple Smile  Само, че с мед
Но по-скоро не за отслабване. Само това ми липсва. Още да отслабна и да стана на скумрия. Twisted Evil

Ефекта от овесените ядки е, че съдържат някакви фибри и заедно с киселото мляко (млчено-киселите бактерии в него) се получава този, модерен на последък, бифидус ефект.
Т.е. казано с прости думи: редовен стомах. Wink  Simple Smile

# 12
Цитат на: Deq
Тука намерих нещо интересно та да видим,я кажете някой пробвал ли го е?
1 коф.кисело мляко 2с .л овесени ядки 1/2 настъргана ябълка 1/2сок лимон ЯДЕ СЕ ТОВА ПРЕЗ ЦЕЛИЯ ДЕН АКО НЕ ВИ СТИГНЕ ПРАВИТЕ НОВА ДОЗА
Записала съм че някакво момиче е свали до 10кг за 1 месец от това
Как ви се струва на вас

Прибави и урина и ефекта е поразителен

# 13
  • Мнения: 4 362
Цитат на: Anonymous
Цитат на: Deq
Тука намерих нещо интересно та да видим,я кажете някой пробвал ли го е?
1 коф.кисело мляко 2с .л овесени ядки 1/2 настъргана ябълка 1/2сок лимон ЯДЕ СЕ ТОВА ПРЕЗ ЦЕЛИЯ ДЕН АКО НЕ ВИ СТИГНЕ ПРАВИТЕ НОВА ДОЗА
Записала съм че някакво момиче е свали до 10кг за 1 месец от това
Как ви се струва на вас

Прибави и урина и ефекта е поразителен

Ами само ако и ти го пиеш госте тогава с голямо удоволствие Grinning А ако имаш нещо лично към мен моля нека не занимаваме другите момичета а пиши ми на личният  Laughing ще ти разрешим проблема Sunglasses  Laughing  newsm03

# 14
  • Мнения: 1 269
Цитат на: Deq
Тука намерих нещо интересно та да видим,я кажете някой пробвал ли го е?
1 коф.кисело мляко 2с .л овесени ядки 1/2 настъргана ябълка 1/2сок лимон ЯДЕ СЕ ТОВА ПРЕЗ ЦЕЛИЯ ДЕН АКО НЕ ВИ СТИГНЕ ПРАВИТЕ НОВА ДОЗА
Записала съм че някакво момиче е свали до 10кг за 1 месец от това

Как ви се струва на вас
Имам съвсем същата рецепта като маска за лице!!!

Общи условия

Активация на акаунт