къса жилетка -къде?

  • 1 475
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 490
здравейте ,знаете ли къде има от тези късите плетени жилетчици до под бюста ?  ако има и сайт ще е хубаво да разгледам за някое друго моделче. Благодаря ви

# 1
  • Мнения: 4 435
Илтокони имат.Точно миналият ден ги гледах в един магазин.Имаше черно и други цветове но забравих вече.

# 2
Да не питаш за болеро? В Toi&Moi има с къси ръкави по 115лв. В Нинка има едни много сладки със сатенена панделка и брокат  Heart Eyes  май 50лв. бяха.  В бенетон имаше с дълги ръкави ама в едни крещящи цветове ... А в Mango имаше сатенени  с японски ръкави   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 174
Гледах такава на манекена пред един от магазините с индийските дрехи.Къса, плетена жилетка в естествен бял вълнен цвят.Предполагам, че дори е била евтина.

# 4
115 лева ... малко множко ми звучи. Аз си купих от аутлета на Зара, 100 процента памук, плетена, синя с вде копченца и яка. Абе чудесна за 15 лева  Laughing Имаше много приятни на раета.
Иначе има в много магазини.

# 5
  • Мнения: X
Аз пък си поръчах болеро от Ларедут, само 10 евро, имаше го в няколко цвята, много добре стои.   Peace
http://www.laredoute.fr/vente-bolero-femme-prix-mini.aspx?produc … e&pagesize=16

# 6
  • Мнения: 4 916
Само ръкави има и в Блага Благоева, но не помня на какви цени.

# 7
  • Мнения: 1 561
Аз си купих от нинка такава, но няма сатенена панделка , а е с връски.
после видях подобна в едно базарче, на Графа, за 28 лева някъде, а в нинка са 45.
Но вече си я бях взела, пък и цвета- лилав ме изкефи.В базара имаше сиво, черно мисля и още някакъв.Но нищо ярко, а аз търсех нещо , което да контрастира на бяла риза.

# 8
  • Мнения: 880
Виждала съм в нинка с блесятщи втъкани нишки и сатенена връзка отпред,но сега не знам дали още ги имат.И в ЕХХО май имаше такъв модел.

# 9
  • Мнения: 1 896
Аз се сдобих с такава от магазините на 'Нинка'.

# 10
  • Мнения: 4 435
Предлагам да подбия цените и да ви кажа,че тези плетените за които вече писах в илтокони,бяха по 20лв. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 916
Предлагам да подбия цените и да ви кажа,че тези плетените за които вече писах в илтокони,бяха по 20лв. Mr. Green

направо гилотинира конкуреницята  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 26
Има в "Нинка" , в "Ла перла" в Скай сити мол. Виждала съм и в едно магазинче на Ботев и Пиротска КикоЕс бяха по 18 лева и много хубави. В Данаята също имаше преди. Peace

# 13
  • Мнения: 490
благодаря ви за отговорите , ще поразгледам , но не ми харесват тези жилетки с японския ръкав

# 14
  • Мнения: 88
Аз си купих преди 2 месеца някъде, от тези магазинчета 4 you 4 me или там как се казваха точно и пак бяха на цени около 20 лв. Само нямам снимка за да ти го покажа- моето е тъмно зелено с едни къдрички и връзчици.

Общи условия

Активация на акаунт