Кожено яке с качулка от лисица - къде?

  • 5 254
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте момичета! Hug

Дайте инфо откъде да си купя късо кожено яке с голяма качулка, по ръба на която има лисица.Тъмно кафяво или бежово евентуално. Гледах едни в хипермаркети ХИТ, обаче са без качулка, а аз държа да е с качулка.
Много ще съм ви благодарна, ако може да ме ориентирате.  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 175
Мисля, че на Илиенци има такива. Защо не провериш?  Flutter

# 2
  • Мнения: 456
Аз също видях и ми хареса,но не в София,а във Варна,бежово късо  с качулка и лисица покрая. Peace

# 3
  • Мнения: 3 576
Дайте снимки Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 432
izgarq6tata ,къде?  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 576
http://www.rockeds.net
Има много хубави неща !!!

# 6
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321

Страшни са! Харесах си два модела. Знаеш ли как вървят цените в този магазин.

# 7
  • Мнения: 576
Като за естествена кожа ще има поне 300 - 400лв.
НО не съм сигурна, не искам да заблуждавам, можеи повече да са може и по-малко.
Но както и да погледнеш такъв тип яке си е класика и инвестиция за дъгло време..не за един сезон !

# 8
  • Мнения: 4 435
Като за естествена кожа ще има поне 300 - 400лв.
НО не съм сигурна, не искам да заблуждавам, можеи повече да са може и по-малко.
Но както и да погледнеш такъв тип яке си е класика и инвестиция за дъгло време..не за един сезон !


Повече са от тези цени.Всъщност аз рядко виждам там под 1000лв. Tired

# 9
  • Мнения: 576
Доста е за обикновените модели, които виждам #Crazy, аз миналата година си купих яке, шушляк с кожа от лисица и беше над 1000лв (от Extravagance) , но пък кожата е доста и по ръкавите и има огромна яка. Ти целите от косъм ли си гледала или гладка кожа с косъм ... ? Защото тези от косъм целите са многооо по-скъпи от останалите.

# 10
  • Мнения: 4 435
Последно си спомням,че от гладка кожа гледах някакви за по 600лв и нагоре.Тези с яки и т.н. бяха доста повече.Със сигурност има и по-евтини,но просто не съм попадала,тъй като явно моделчето не ми е харесало.Трябва да се разгледа.Но като цяло цените им са скъпи.

# 11
  • София
  • Мнения: 15
Здравейте,
Аз си купих яке вталено от естествена кожа бяло на цвят и с кожа от естествена лисица също бяла на яката и на ръкавите.Купих го от Мола в Илиенци и струва 250лв.По центъра в магазините същото го видях по 500 лв.Но сега проблема ми е,че няма къде да ми почистят яката и ръкавите.Ходих да питам в химическо чистене и ми казаха,че на моя отговорност ще го почистят,но аз не се съгласих защото ако го съсипят все едно оставам без яке защото тези пухчета красят цялата яке.Ако някой знае къде може за ми почистят кожите от лисицата нека пише.

# 12
  • Мнения: 3 830

Много хубави модели имат. И едва тук видях войнишка яка, а като си спомням колко обикаляне му ударих и никъде не открих... Thinking

Накрая си взех манто от естествена кожа с цвят слонова кост, дълго до коленете за 140 лева

# 13
  • Мнения: 3 830
Здравейте,
Аз си купих яке вталено от естествена кожа бяло на цвят и с кожа от естествена лисица също бяла на яката и на ръкавите.Купих го от Мола в Илиенци и струва 250лв.По центъра в магазините същото го видях по 500 лв.Но сега проблема ми е,че няма къде да ми почистят яката и ръкавите.Ходих да питам в химическо чистене и ми казаха,че на моя отговорност ще го почистят,но аз не се съгласих защото ако го съсипят все едно оставам без яке защото тези пухчета красят цялата яке.Ако някой знае къде може за ми почистят кожите от лисицата нека пише.

Майка ми си почистваше коженото палто от северни лисици, като го оставяше да го вали снегът. Носи го няколко пъти и на химическо чистене, но винаги след  това космите капеха поголовно.

# 14
  • София
  • Мнения: 980
Отиди в Истанбул има много готини модели , за по 500-600лв,а тук същите са  по 1200-1500лв

Общи условия

Активация на акаунт