Отговори
  • Мнения: 5 370
ТОку-що, прехвърляйки каналите, попаднах на нещо, което леко ме шокира.
ТВ Скат обявяват конкурс за най-добра ЕМО-снимка-доколкото разбрах-и показаха поредица от ДЕЦА, които сякаш не приличаха на себе си!!! Shocked Отнесени погледни, "смазани" някакви прически, почти само в черно облечени.....а 2 от децата-за мене са деца, на не повече от 15-17 години видима възраст-на снимките бяха насочили пръсти като пистолет към главите си!!! С какво пак се зарибяват днешните деца, разкажете ми повече какво е това ЕМО??
П.С. Май не искам синът ми да пораства....ВЪОБЩЕ!! Stop
п.п.с. Извинете ме, ако е имало друга подобна тема, пуснах търсачка, но не открих.

Последна редакция: сб, 29 дек 2007, 23:04 от НЕ тази вечер, Жозефина

# 1
  • Мнения: X
Жозке, пусни си един Гугъл и ще се светнеш.
Пък и мисля, че имаше такава тема, но може и да са я делнали. Wink

# 2
# 3
  • Мнения: 5 370
Tака е то, пак не съм в час с инфото. Прочетох е сега 2-3 нещица на английски и ми...настръхнаха косиците. Shocked
Ако модератор реши-може да затрие темата.

# 4
  • Мнения: 418
Имаше една тема в красива мама Не на пилетата или нещо от този сорт ....Ето emo

http://en.wikipedia.org/wiki/Emo#Third_wave_.282000-present.29

//////The word "emo" became associated with open displays of strong emotion. Common fashion styles and attitudes that were becoming idiomatic of fans of similar "emo" bands also began to be referred to as "emo". As a result, bands that were loosely associated with "emo" trends or simply demonstrated emotion began to be referred to as emo////

http://uk.youtube.com/watch?v=Tp3v0KP2lj0

No comment ......

# 5
  • Мнения: 5 370
Ох, не знам защо, ама имам чувството, че това е като някакъв римейк на епохата "Лед Зепелин"....депресарска му работа, поне доколкото схванах накратко.

# 6
  • Мнения: 1 312
http://emocores.11.forumer.com/

Ако попрочетеш малко форума им ще се опулиш тотално Shocked
Депресарска история...

# 7
  • Мнения: 212
Ми те децата не са виновни бе. Няма кво да правят по цял ден и се чудят какви глупости да измислят. В такива случаи помага само ХаджиГенчовата метода на възпитание....

# 8
  • Мнения: 13 512
Депресари и комплексари,много са неприятни, всеки ден срещам такива. Едни зализани момченца, с бретончета на една страна, момиченца в черно, унили ...бляк!
Дъщеря ми ми каза, че да се правят на интересни,често говорели за самоубийства.

# 9
  • Мнения: 250
Я и аз да зяпна....

# 10
  • Мнения: 1 100
Животът е твърде кратък, за да го пропилееш, правейки се на депресиран. Казвам да се правиш - защото истински депресираните хора не се интересуват от нови прически, яки полички, карирани чорапки, компанийки, групово самоубийство и тн. глезотии и простотии. Твърде е егоистично да си създаваш изкуствени проблеми и да се вкарваш във филми, когато на света има толкова много хора, които наистина страдат.
Да се обличат така - ок. Разбирам, ако стилът им харесва. Но да се опитват да си приписват качества и опасни емоционални състояния, които видимо не притежават, си е тъпо и безсмислено.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 3 021
...
Ако модератор реши-може да затрие темата.
Няма да я затрие.Само ще я заключи.
На възмутените, ще припомня няколко стила от близкото минало, които сега са класика, но също така предизвикваха всеобщо възмущение с музиката, поведението и облеклото на последователите си.
Без претенции за изчерпателност: пънк, гръндж, дарк уейв, дет метъл, алтернътив ... няма да навлизам в дебрите на подстиловете.
Музика!
 

Общи условия

Активация на акаунт