Какви абсурдни подаръци сте получавали от свекитата си?

  • 32 790
  • 419
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Какви абсурдни подаръци сте получавали от свекър си или свекърва си?

За рожденния ми ден ми подариха готварска книга,да не огладя синчето им. ooooh!
За Коледа бейбифон. Shocked

# 1
  • Мнения: 824
Чаршафи-горен ,долен и калъфка-единични Hug,за рожден ден

# 2
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Какви абсурдни подаръци сте получавали от свекър си или свекърва си?

За рожденния ми ден ми подариха готварска книга,да не огладя синчето им. ooooh!
За Коледа бейбифон. Shocked

Бих се зардавала и на двата подаръка (ако нямах тези неща  Rolling Eyes )
Има тема за абсурдните подаръци  в клюкарника

# 3
  • Мнения: 1 897
Няма абсурден подарък за мен.
Достатъчно ми е да знам,че някой поне за 5 минути е забравил за всичко останало и е мислил само с какво да ме зарадва. А ако този някой са свекър ми или свекърва ми, какво по-хубаво от това!Не ми пука подходящ ли е подаръка и ще ми влезе ли някога в употреба,важен за мен е жеста.

# 4
  • Мнения: 315
Свекърва ми  например за 8 март ми подари прежда,за рожденния ден ми изплете блуза от нея.За коледа яке ,което ми е голямо и сега ще го носи тя.Абе мразя свекърва си - колкото и ужасно да звучи.Нито тя ме вълнува ,нито нейните подаръци......

# 5
  • Мнения: 197
Първият-комбинезон(така ли се пише  Embarassed) от онази лигавата материя с дерящите дантелки, вторият-дамска чанта, въроятно недобрена от дъщеря и и пратена на снахата; вече не се и обажда за празниците, пък  за подаръци да не говорим...

# 6
  • Мнения: 953
Ами най-различни старомодни плетки, терлици /така ли се пише ? newsm78/, покривки с кръпки.
Сърце не ми дава да й кажа че никога няма да облека тези дрехи като знам колко се е трудила за да ги оплете  и затова  имитирам искрена радост като ми подари нещо такова.

Дразня се като подари на детето дрехи за 2 лева от изкуствена материя и с разплетени шевове, с бримки или когато купува гащи на мъжа ми все едно е някакво детенце  Crazy
Или когато купи 4-5 кукли от 1 лев на детето, които са видимо опасни /остри ръбове, залепена коса, ронеща се боя/  и калпаво направени, а тя директно и ги тика в ръцете. Аз спокойно обяснявам защо такъв тип играчки не са подходящи за детето на тази възраст и следващият път дъщеря ми получава аналогичен подарък...
Или когато ми подари да износя нейният халат...

Приемам всичко с чувство за хумор и не се впечатлявам



# 7
  • Мнения: 5 577
Какви абсурдни подаръци сте получавали от свекър си или свекърва си?

За рожденния ми ден ми подариха готварска книга,да не огладя синчето им. ooooh!
За Коледа бейбифон. Shocked

много кухо изказване, какво им е на подаръците? нищо не заслужаваш, честно ти казвам - хората са заделили средства.  Tired

готварска книга всяка една поне малко уважаваща себе си домакиня би приела с радост, а бейбифона е прекрасен подарък, който не е и евтин. къв ти е проблема, не мога да разбера?

извинете ме, но много се дразна на подобни теми, голямо дразнене, голямо чудо - що не се разведете като толкова не понасяте свекървите си, които даже и подаръци ви правят?

# 8
  • Мнения: 953
Какви абсурдни подаръци сте получавали от свекър си или свекърва си?

За рожденния ми ден ми подариха готварска книга,да не огладя синчето им. ooooh!
За Коледа бейбифон. Shocked

Ами при мен така се случи че и свекърва ми и майка ми по различни поводи ми подариха готварска книга.. ех мечти толкова искат да започна да готвя всеки ден ма не се получава  Mr. Green
След време се оказа доста полезен подарък, но готвенето не ми е страст за съжаление.

Бейбифон ми подари зълва ми - много работа ми върши и съм много доволна.
 

# 9
  • Мнения: 2 131
Определено не съм получавала безполезни, нито абсурдни подаръци от свекърва си. Тя е съвременна жена и преценява какво би ми влязло в употреба. Ако говорим за поводи - различно. Понякога ми дава пари сама да си купя подарък, друг път ми избира. За Коледа получих много красива блуза - избирали са я заедно със сестра му на мъжа ми /как се казва - зълва май/. А без поводи ми е купувала много домакински неща, които ми влизат в употреба. Преди 2-3 години получил дебела кулинарна книга от леля ми - не съм се подразнила, даже никак.
Е, бабата на мъжа ми ми подарява неща, които не ми влизат в употреба - различни плетени неща, за сервиране и т.н., ама какво да правя взимам ги - не искам да я обидя. Тя толкова много се вълнува, че... как да й скърша хатъра. Тя е на години, сравнително трудно подвижна и се радва, че би могла да бъде полезна. Но пък не всички неща са такива - сега за Коледа получих от нея комплект много красиви възглавници - плетени, страхотни.

# 10
  • Мнения: 14 654
Моите свекъри са практични хора и подаряват пари в плик.

# 11
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не ми подаряват нищо и аз спрях още на първата година да се напъвам! сега е споко!никой на никого не търси кусур!

# 12
  • Мнения: 1 844
моето свеки не ми е подарявало нищо непрактично и смешно. Stopсамо хубави неща,полезни и нужни...но най-често подарява пликче с пари. Peace

# 13
  • Мнения: 581
 Лично на мен нищо не са ми подарявали, но пък доста често ни дават пари, включително и за празниците. За мен това е идеалния вариант.

# 14
  • София
  • Мнения: 903
На мен нито ми подарява нещо свекървата, нито ми дава пари. Но пък така за мен е по-добре- тъкмо не може и да изисква каквото и да било от мен.  А и аз не се чудя за всеки празник какво да й подарявам.

Общи условия

Активация на акаунт