Вероятност за проблемна бременност

  • 1 127
  • 5
  •   1
Отговори
Някой знае ли дали има риск при забременяване ако майката е с вроден сърдечен порок?

# 1
  • Мнения: 2 422
 newsm78 за бъдещата майка ли питаш или за нейната, кой е с вроден сърдечен порок?

# 2
  • Мнения: 7 716
Бременността  се води рискова за майката, следи се постоянно. При добър контрол няма опасност. Имам приятелки, при която всичко мина благополучно.

# 3
Мaia има ли значение за коя майка става въпрос, то си е опасно и проблемно.
Благодаря Lali, може би е така, но не е излишно да се направят някои проверки преди това, разбира се при всеки е различно. А ще можеш ли да ми дадеш e-mail на въпросната приятелка, та да обменя малко опит с човек в подобно положение?

Весело изкарване на Нова Година!

# 4
  • Мнения: 7 716
Всеки човек със сърдечен проблем се следи и изследва периодично. Най-добре  е кардиологът  да прецени и даде съвет.
Долфин, не  мога да ти дам и-мейл, защото тя замина за чужбина отдавна и загубихме връзка. Но беше със сериозно сърдечно заболяване. След раждането претърпя  и сърдечна операция, но тя не се наложи заради раждането, беше си на дневен ред още преди забременяването. Така че помощ и надежда има, намери си добри лекари и давай смело.

# 5
Така е Lali контрола е доста, но пък какво да ти кажа то лекарите понякога ... да кажем прекаляват, но не съм се отказала и ще си потърся добри лекари. Лошо е че сте си изгубили координатите с приятелката, ако разбирасе сте били близки и хубаво че при нея всичко е било наред, дано опасностите да са малко по-далеч от хората.

Честита Нова Година!

Общи условия

Активация на акаунт