zakysneli zybki

  • 880
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
   Zdraveyte, mami! Dyshterq mi e na 1 godina i 1 mesec, a oshte nqma nito edno zyb4e. Pediatyrkata kaza da ne se pritesnqvam, edinstveniqt problem e, 4e shte poniknat vsi4ki navednaj i tova shte napravi deteto mnogo razdraznitelno. Molq vi, ako ima nqkoi s podoben opit da mi pishe. Blagodarq!

# 1
  • Мнения: 982
На кумата ми детето беше без зъбки до година и три месеца.
Вярно,че бързо поникнаха после,но детето не беше никак раздразнително.
Не се тревожи,всичко ще е наред!

# 2
  • Мнения: 14
И моето синче до годинка и месец нямаше нито едно зъбче,но после бързичко навакса и по принцип това изобщо не е здравословен проблем доколкото съм чувала дори късните зъбки са по-здрави.Желая ви всичко добро!

# 3
  • Мнения: 418
и аз знам,че колкото по-късно излязат ,толкова по-добре...и ние сме от "закъснелите"...на 1 год и 6 месеца имаме само 6 зъбчета...сега пробива един кътник..

# 4
  • Canada
  • Мнения: 1 773
На малката ми дъщеря първото зъбче проби на година и 3 месеца. За сметка на това на година и 8 месеца беше изцяло "озъбена", заедно с кътниците. Не е била нервна, изобщо не усещахме кога пробиват.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 746
Мисля, че не трябва да се притесняваш. Моя 1ви зъб е излязъл на 1г и 4 месеца.

# 6
  • Мнения: 4
   Blagodarq na tezi, koito mi otgovoriha. To, na6eto zyb4e, samo 4akalo da pi6a do Foruma i ve4e se poqvi! Simple Smile Jelaq na vsi4ki bg-mami, tehnite sykrovi6ta i vsi4kite im blizki zdrava, 6tastliva i uspe6na 2008!!!
[/color][/b]

Общи условия

Активация на акаунт