Препоръчайте ни съдомиялна

  • 7 599
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 100
Здравейте!
Пред дилема сме със съпруга ми! Решихме да си купуваме съдомиялна и започнахме разузнаване Simple Smile  Отидохме в Технополис, после в Техомаркет и бях изумена от бедния асортимент и от некомпетентността на продавач-консултантите (особено в Техомаркет). Та със съпруга ми не успяхме да изберем нищо именно поради тази причина. Имаше само една, която ни се стори по подходяща Haier, но не мога да изровя от никъде снимка да ви я покажа. Ще съм ви благодарна ако дадете идеи за съдомиялни, от които имате добри впечатления и отговарят на следните изисквания:
-да е за 8-9 комплекта
-да има програма за миене на половин комплекти
-да е енергиен клас А
-да има не голям разход на вода.
-и да чисти добре, разбира се Simple Smile
-а, и много важно, ако някой има впечатления кои са много и кои по-малко шумни
Това е засега. Дано се включите с предложения Hug

# 1
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Точно Haier не бих те посъветвала да взимаш. Китайска е,не е масово ползвана и едва ли ще намериш отзиви за нея. Не мога да ти препоръчам нищо, защото не съм ползвала всички марки, за да имам база за сравнение. Сега ако трябваше да си избирам- бих си взела АЕГ, защото фурната ми е такава , а миялната е под нея- да се спази линията. Иначе моята е Бломберг- супер доволна съм от нея, но в БГ не съм виждала 45 см,което е изискването ти. Успех в избора.

# 2
  • Мнения: 46 488
Ние имахме същите изисквания и се спряхме на CSF Candy 457 E/EX  Simple Smile от Технополис.
Има я бяла и инокс.
8 комплекта.
6 програми.
Клас ААА.
Сравнително тиха, сложихме я в бокса, който е в едно помещение с дневната и не ни пречи Simple Smile
Ползваме я всеки ден от 3 месеца, за сега нямам забележки в качеството на измиване, а мия на едночасовата програма, която е за не много замърсени, мие перфектно, тенджерите ми се излъскаха и са по-хубави отколкото ги купих  Joy

# 3
  • Мнения: 33
Абсолютно съм съгласна с Никол- Candy е много добър вариант  Peace

# 4
  • Мнения: 107
Нашата е Bosch, но не знам дали се продават в хипермаркетите. Ние я взехме директно от представителите. Много съм доволна, мие перфектно и не е шумна.  Peace

# 5
  • Мнения: 2 100
Нашата е Bosch, но не знам дали се продават в хипермаркетите. Ние я взехме директно от представителите. Много съм доволна, мие перфектно и не е шумна.  Peace

Какъв точно е модела? Bosch видях досега само в магазини Зора, но беше затворено и не успях да я "изследвам"

Джемма, ще се разтърся за тази марка (не съм я виждала никъде честно казано), благодаря!  Hug

Никол, щях да ти пиша на лични, тъй като видях, че в една тема си писала за съдомиялна с 8 комплекта, но ти си ме изпреварила  Mr. Green В Техомаркет видяхме една Candy за 8 комплекта, но не мога да се сетя същата ли беше  newsm78 На промоция струваше 550 лв някъде, но нямаше програма за половин комплекти....Твоята има ли?

# 6
  • Мнения: 46 488
... Никол, щях да ти пиша на лични, тъй като видях, че в една тема си писала за съдомиялна с 8 комплекта, но ти си ме изпреварила  Mr. Green В Техомаркет видяхме една Candy за 8 комплекта, но не мога да се сетя същата ли беше  newsm78 На промоция струваше 550 лв някъде, но нямаше програма за половин комплекти....Твоята има ли?

Упътването ми не е на български, затова не мога да ти кажа със сигурност  Rolling Eyes но тя е нужна по-скоро за тези, които са по 12 комплекта, аз моята успявам да си я запълня всяка вечер  ooooh! мъничка е, като сложиш 1 тава от яденето, купата от слатата, чиниите и чашите за трима и е пълна  Tired

Нашата беше 700 лв., защото е инокс, бялата беше на по-ниска цена, но не помня колко  newsm78

Програмите, които има са:
- за силно замърсени
- за нормално замърсени
- ЕКО (за леко зацапани чаши, купички ...)
- ежедневна за 1 час
- кратка програма, спестяваща или нещо от сорта се води (не знам как точно се превежда) - за тази имам някакви съмнения, че е нещо като 1/2  newsm78
- програма за чинии, които са от предния ден

# 7
  • Мнения: 107
Джиджа, нашата е вградена и е само 45см, малка. Но пък за мен тази марка е най-добрата за уреди и затова ти я препоръчвам. Ако искаш, разгледай тук http://bosch.expo2000.bg/category.php?cat=p2_c3 Има доста интересни машини.

# 8
  • Мнения: 1 269
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09013869
Наши приятели имат точно такава и са доволни. Ние имаме подобна, но за 12 комплекта и нямам никакви забележки. Марката Електролукс вкъщи е на голяма почит. Миялните им също  са на ниво! Peace

# 9
  • Мнения: 2 100
MeaCulpa, Bosch много скъпички ми се виждат  Sad

# 10
  • София
  • Мнения: 2 079
Мои приятели имат ZANUSSI ZDF-200 и са много доволни от нея.
На вилата имаме MIDEA WP-5GW SILVER и се справя идеално!
А тази, ELECTROLUX ESF-6128, ми харесва и е точно по твоите изисквания.
И аз се колебая каква машина да си взема за вкъщи и се ослушвам ....  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 107
MeaCulpa, Bosch много скъпички ми се виждат  Sad

Ами, така е, но цената е продиктувана от качеството.
Все пак го имаш като инфо, за да можеш да направиш избор.
Успех!  Hug

П.П. Моята миялна ми е една от най-добрите приятелки. Другата е пералнята  Mr. Green

# 12
  • Видин
  • Мнения: 168
Ние си купихме Еlectrolux Intuition за Коледа .За 9 комплекта е ,клас АА,безшумна е ,има отложен старт и съм доволна  много .Яд ме е ,че в Техномаркета беше по евтина от Технополис. Другите уреди ги купихме от Техномаркет.

# 13
  • Мнения: 2 100
Ние си купихме Еlectrolux Intuition за Коледа .За 9 комплекта е ,клас АА,безшумна е ,има отложен старт и съм доволна  много .Яд ме е ,че в Техномаркета беше по евтина от Технополис. Другите уреди ги купихме от Техномаркет.

По-конкретно ако може модела Simple Smile В Техномаркет имаше много малък избор за средни миялни, вероятно са били изчерпани по празниците

инка62 - за 8-9 комплекта ми трябват, а тези са или за 4 или за 12  Simple Smile

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
И аз имам същата дилема като Джиджа, за съдомиялна 45см. (толкова място имам в кухнята) Thinking
Какво трябва да се гледа при закупуването на съдомиялна - програми, отложен старт, индикатор за сол, разположение на перки, кошници?
Понеже никога не съм ползвала такава машина, не съм наясно какви "екстри" трябва да притежава тя?

 

Общи условия

Активация на акаунт