Много съм разочарована: TIGI BED HEAD...

  • 2 004
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 211
Не знам дали някой ги ползвал и им е фен. Преди 2 месеца си купих доста козметика за коса от тях. Първо получих много неприятна алергична реакция към пяната им за изправяна на коса(Control Freak) , а аз по принцип нямам алергии. А след това ми стана ненормален пърхут от шампоана им ( Brunette Goddess). Останалите неща, които си купих( спрей за блясък и балсам за коса) не вършат отосбена работа, не са и лоши, но нищо специално. Определено съм много разочарована и не ги препоръчвам...

# 1
  • Мнения: 1 775
Според мен козметиката не е лоша, просто не е подходяща за всеки. Различните хора са доволни и се повлияват добре от различни марки и продукти. Това, което е подходящо за моята коса, може да не е подходящо за твоята и обратно.

# 2
  • Мнения: 240
И аз не съм доволна!

# 3
  • Мнения: 580
 Naughty никога повече няма да си купя ,който и да бил от продуктите им .От лака за коса и пияната им получих ужасен пърхут , който лекувах доооста дълго време .Не мисля , че качеството им отговаря на цената .
ПП предпочитам Wella или L`oreal

# 4
  • Мнения: 1 885
До сега съм ползвала 2 техни продукта.
Крем  3 в 1 за гладкост, обем и блясък. Дава страхотен  блясък и гладкост при мен, обем не толкова.
Серум за изправяне на коса. От него съм доволна, но този на Лореал е съвсеееем мъничко по-добър  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 255
Ползвала съм 3, 4 серии шампоан + балсам и съм доволна. Особено добре ми действа балсама без отмиване Curls Rock, прави косата ми мека и много приятна на пипане. Явно на всеки действа различно.

# 6
  • Мнения: 3 339
Аз лично съм използвала два от техните шампоани и два от продуктите за оформяне на косата. Доволна съм.
Е, не са нещо изключително, но на моята коса се отразяват по-добре от редица други марки.
Бих опитала и други техни продукти.

Общи условия

Активация на акаунт