роклята на Анелия от концерта Българската Коледа

  • 2 528
  • 15
  •   1
Отговори
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Много ми хареса роклята на Анелия, но никъъде не мога да намеря снимки или видео.
Искам да я взема за модел и да ми е ушият, така че ако имате снимки моля пратете ги!

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 228
Много хубава рокля! Особено отзад.
Ето едно клипче:

http://www.vbox7.com/play:6bfec8b6

# 3
  • Мнения: 678
Не харесвам поп-фолка, но определено глас  и визия като тези на Анелия не се срещат често, за което много я харесвам. За първи път я виждам в толкова хубава рокля-нищо общо не само с кича, който се шири при фолк-изкусителките, ами дори и за нея самата, която винаги е в джинси и разни блузки.
Поздравления за Анелия!
Дано да продължи с този стил, а да не  е било само заради залата, която ми се струва е Националната опера, или Народния театър, където определено се пее с класически стил тоалети.  newsm10  smile3501

# 4
  • Мнения: 4 435
Голият гръб е перфектен просто.Много ми хареса.

# 5
  • Мнения: 1 432
Страхотна е! Къде ще я обличаш ,ако не е тайна?  Peace

# 6
  • Мнения: 2 152
роклята е хубава , изчистена, но не можах да повярвам, че Анелия е без косите си.По принцип са й до кръста, та и по-надолу, а в клипа на "Завинаги" от бг Коледа е с доста по-късичка коса Crazy

# 7
  • Мнения: 4 435
роклята е хубава , изчистена, но не можах да повярвам, че Анелия е без косите си.По принцип са й до кръста, та и по-надолу, а в клипа на "Завинаги" от бг Коледа е с доста по-късичка коса Crazy


Махна си удълженията преди един конерт на Планета.

# 8
  • Мнения: 487
роклята е хубава , изчистена, но не можах да повярвам, че Анелия е без косите си.По принцип са й до кръста, та и по-надолу, а в клипа на "Завинаги" от бг Коледа е с доста по-късичка коса Crazy


Махна си удълженията преди един конерт на Планета.

А тя по кой от начините си е удължавала косата? Thinking

# 9
  • Мнения: 4 435
На кичури. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 487

Ето доказателство ,че след кичури не си съсипваш косата   Hug

# 11
  • Мнения: 3 782
Не може да се отлече,че роклята на Анелия наистина е хубава. Всъщност тя винаги ми е правила впечатление със своя стил.

# 12
  • Мнения: 398
аз не съм забелязала,роклите да са в стила на Анелия Thinking,а колкото до тази виждам,да хубава е,но е доста тясна за да се крачи,както само тя може ooooh!

# 13
  • Мнения: 943
Напоследък много по-женствена визия демонстрира  smile3501,но все е с черно smile3507

# 14
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Леле чак сега видях колко хора са ми писали, много благодаря за снимките и клипа! Embarassed
 Понеже мисля "някои ден" да сключа брак (само да подпиша, няма да съм с булченска рокля) и си търся модел за рокля. Тази ми хареса защото ще ми прикрие  останалото коремче от раждането. но незнам как да се справя с гърба, много харесвам гол гръб но моя за жалост не е за показване имам доста белези и ми се ще да ги скрия. Мислих че гърба може да остане такъв, но да е с нещо прозрачно, ама как само го обясних.
Приемам и други идеи за официални рокли. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт