костномозъчна трансплантация в БГ

  • 1 630
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Сина ми е с остра миелоидна левкемия. След дълго лечение на химиотерапия стигнахме до необходимостта от костномозъчна трансплантация като последен шанс поради възникнал ранен рецидив. Заключението на лекарите е че трансплантацията може да се извърши в България - в СБАЛДОХЗ София.
Искам чрез форума да се свържа с родители на деца, преминали през трансплантация на костен мозък в България.

И пожелавам на всички болни дечица бог да им върне здравето с настъпването на Новата 2008 Година.

# 1
  • Мнения: 152
За Цеци ли става на въпрос?Аз съм майката на Цвети.Какво става с вас?

# 2
  • Мнения: 5
Да, за Цеци става въпрос.
В болницата е, днес трябва да е 19 ден от началото на химиотерапията след рецидива.
Още е с ниски показатели, а и страничните ефекти са по-тежки от преди.

# 3
  • Мнения: 152
Вие в България ли решихте да правите трансплантацията?
Аз казах на Петя за Прокредитбанк и Експресбанк.Нищо не пречи да си откриете набирателни сметки там.Така или иначе и в България ще ви искат пари за трансплантацията.
Дано скоро да се дигнат показателите и да могат да излязат от болницата.

# 4
  • Мнения: 3 540
Здравейте мили мами!
Не знам как да започна.
Синът на моя приятелка е на 18г. и от два дни е с диагноза остра мелоидна левкимия.
Започнали са първи курс на химиотерапия и са им казали да се готвят за костномозъчна трансплантация.
Повече от объркани са.Майката ме помоли да попитам правят ли такава трансплантация в БГ и какви са шансовете.
Приемам всякакви съвети от хора минали по този трънлив път.

# 5
  • Мнения: 152
Здравей Пепи!Какво става с вас?Как е Цеци?

Моя телефон се развали и загубих  номера на Петя,затова няма как да и се обадя.Ние заминаваме за Германия в петък.Надявам се,че при вас нещата се развиват добре.Пожелавам ви много късмет и успех!


Общи условия

Активация на акаунт