Искам да си сложа силиконов бюст но да питам

  • 4 124
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 375
Искам да си сложа силикон, защото меко казано след второто ми се прецакаха гърдите.не става със спорт.Та въпроса ми е към мами със такъв от дълго време - как се чувствате, къде си сложихте бюста, кой е най добър в БГ или по добре  в чужбина.Въпроса ми е към жени с силикон.
Коя клиника е нах добра и кой лекар.

# 1
  • Мнения: 4 435
Искам да си сложа силикон, защото меко казано след второто ми се прецакаха гърдите.не става със спорт.Та въпроса ми е към мами със такъв от дълго време - как се чувствате, къде си сложихте бюста, кой е най добър в БГ или по добре  в чужбина.Въпроса ми е към жени с силикон.
Коя клиника е нах добра и кой лекар.

Има такива теми за пластичните операции и вътре коментираха лекари ,импланти,начини на поставяне,цени,абе всичко.

# 2
# 3
  • Мнения: 21
Искам да си сложа силикон, защото меко казано след второто ми се прецакаха гърдите.не става със спорт.Та въпроса ми е към мами със такъв от дълго време - как се чувствате, къде си сложихте бюста, кой е най добър в БГ или по добре  в чужбина.Въпроса ми е към жени с силикон.
Коя клиника е нах добра и кой лекар.
Аз се чувствам перфектно - и физически и самочуствието определено е друго .
Щом си решила направи го - жената трябва да се грижи за себе си .
В Б-я има доста добри пласт.хирурзи   - в "тялото.бг" има много информация.

# 4
Абе и аз искам!но се итересувам силно дали боли след това много и за колко време се въстановяваш и има ли белези и кои медот е най добър!

# 5
  • Мнения: 1 312
къде си сложихте бюста.
Най-вероятно на мястото на предишния Wink Hug
Питай в Тялото-там има най-много инфо-лекари,видове,упойки,импланти...

Общи условия

Активация на акаунт