залъгалка - откога?

  • 2 052
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 728
здравейте,
от няколко дена малкия не иска да спи нощем и постоянно плаче, предлагам му гърда защото си мисля че е гладен но той веднага заспива, тръгна ли да го слагам в креватчето почва пак да плаче, незнам какво да правя от дондуркане нощем не ми останаха сили. чудя се рано ли му е за залъгалка той е едва на 8 дена.
Вие кога дадохте залъгалка на мачуганите?

# 1
  • Мнения: 3 405
Аз му я дадох като беше на 8 месеца. Не искаше преди това изобщо. Но заради зъбоникненето я дадох. Отначало само я дъвчеше, сега не иска да заспи без нея.
Нека да я смуче  Grinning
Големия от първия ден смучеше залъгалка. Беше на две години като "забравихме" залъгалката като отидохме на почивка. Една нощ страда за нея, след това я забрави.
Пробвай с биберон-залъгалка за новородени, дано се успокои  Grinning
Да не са колики?

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз дадох още в родилно,защото не спираше да реве.Има залагалки още от 0-3 м.

# 3
  • Мнения: 46 436
От самото начало я дадох.
Ако не става със спане в неговото креватче, оставяй го при теб или забрави съня  Peace

Не се плаши от приказки, че ако сега спи при теб, после няма да иска да спи сам, моята дщъеря от раждането до 2 години си спеше сама, а после се присети да идва при нас ooooh!

# 4
  • Мнения: 4 111
От родилния дом, на NUK Sunglasses

# 5
  • Мнения: 9 973
на 6-я ден(1 час след изписването ни) Wink

# 6
  • Мнения: 636
Още от родилния дом Grinning

# 7
  • Мнения: 729
на 6-я ден(1 час след изписването ни) Wink
  И аз също.

# 8
  • Мнения: 738
Вече е на 9 месеца и кусур, но я ползва само за игра!Иначе мисля, че можеш  да я дадеш още на първия ден!

Аз дадох още в родилно,защото не спираше да реве.Има залагалки още от 0-3 м.
newsm10

# 9
  • София
  • Мнения: 39 718
Може би след 1вия месец, не помня точно. В началото Дияна само ядеше и спеше (и си пълнеше памперса Simple Smile ), нямах много проблеми.

# 10
# 11
  • Мнения: 2 677
От самото начало.

# 12
  • Мнения: 1 197
нас ни научиха още в родилното и после си я търсеше,така че я използвам редовно

# 13
  • Мнения: 3 069
На 6-я ден.

# 14
  • Мнения: 728
Благодаря ви за отговорите. Дано залъгалката да ни помогне купили сме една от 0 до 3 години. мисля сега да я изваря и да му я давам, или има други за новородени?

PS: Анджелина не е ли рано за колики?

Общи условия

Активация на акаунт