Десетте телевизионни провала на 2007 г.

  • 2 890
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 196
Беше ми много интересно да прочета тази статия:
10-ТЕ ТЕЛЕВИЗИОННИ ПРОВАЛА НА 2007 г.

И понеже много рядко ми се случва да гледам телевизия, ще ви помоля да коментирате класацията. Специално за "Пълна промяна" ми стана интересно, дали наистина е провал. Не съм гледала нито едно излъчване, но понеже бе доста коментирано предаване, се учудих, наистина ли е толкова зле.

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Не знам кой е писал материала, но добре е хванал нещата.

Гледах Пълна промяна от самото й начало - говоря за американските епизоди. Ами да - Магърдич не се справи блестящо. Издънките започнаха с шуробаджанашките вкарвания на Азис, Катето  Евро, майката на Азис и Дим Дуков за частични промени. Е, хубаво де - ама идеята на шоуто не е точно този вид благотворителност Mr. Green
Събирането на лекарите в студиото и безумните въпроси на Гала - тях няма да коментирам. Да не говорим за Кремена Халваджиян - не съм моделиер, нито дизайнер, но ако тази жена е - аз съм Мая Плисецкая hahaha
В американското шоу хората, обличащи участниците не си позволиха нито веднъж да омаскарят някого обличайки го като себе си. Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 5 828
Не съм съгласна единствено за Хлапетата, вкъщи го харесваме най вече защото поне има какво да се научи от предаването, въпреки че двамата водещи-лигльовци малко прекаляват.
За другите предавания съм абсолютно съгласна  Peace
Даже ще добавя още две - Островът на изкушението и Шоуто на Азис, и двете поставям на второ място след Пълна промяна  Sick

# 3
  • София
  • Мнения: 167

Даже ще добавя още две - Островът на изкушението и Шоуто на Азис, и двете поставям на второ място след Пълна промяна  Sick
[/quote]

Тия двечките предавания задължително трябва да са в топ3 на тази класация  Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 62 595
Еее, става въпрос за 10 най. Нарочно са спряли до 10, че иначе няма да остане предаване извън класацията. hahaha

# 5
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Ами трябваше вместо Хлапето, да сложат едното от двете предавания. Те и двете са за там, ама хайде.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 605
Аз пък не мисля, че Хлапетата е провал. Според мен Шоуто на Азис е значително по-голям провал.

# 7
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Аз пък не мисля, че Хлапетата е провал. Според мен Шоуто на Азис е значително по-голям провал.

Аз имах предвид, че Шоуто на Азис и Островът са за такава класация. Хлапето много ме радва, а и водещите са от моята кръвна група, ако може така да се каже.

# 8
  • Berlin
  • Мнения: 11 239
ами мисля, че след като повече от половината не съм ги гледала, значи заслужават да са в тази класация  Mr. Green
но наистина ми липсва островът ... също голяма боза. хлапетата и мен ме радват, почти всяка вечер гледаме по малко от предаването. на мен лично и сделката не ми харесва вече, не я гледам. класацията е супер  Peace
а халваджиян колко са всъщност? тая фамилия е безкрайна  Sick

# 9
  • Мнения: 1 900
За Пълна Промяна, гледах чуждата версия преди по Фокс Лайф, та нашата ми се стори отврат.
Долнопробни прояви от сорта Азис и разни такива.
Да ме ивиняват феновете му, но Sick

# 10
  • Мнения: 4 916
Аз вероятно съм една от малкото, които виждат потенциал в "Това го знае всяко хлапе".

# 11
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
За № 2 съм с особено мнение
На № 3 мястото му въобще не е в тази класация - много си е читаво предаването. Май е единственото, което в къщи се гледа с интерес и от малки и големи Wink

Аз с чиста съвест бих сложила тук горепосочените Островът на изкушението и Шоуто на Азис, както Сървайвър 2 и Комиците.

# 12
  • Berlin
  • Мнения: 11 239
абе комиците и мен не ме грабнаха.. не знам що така. скоро любо нейков го слушах на едно фирмено парти - еми супер забавен беше, всички умряхме от смях.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 605
абе комиците и мен не ме грабнаха.. не знам що така. скоро любо нейков го слушах на едно фирмено парти - еми супер забавен беше, всички умряхме от смях.
Така е, супер забавен е. А в същото време комиците е много тъпо. newsm78

# 14
  • Мнения: 3 760
И аз не мисля, че "Това го знае всяко хлапе" е за тази класация. С другите съм съгласна.
За Слави не мисля, че беше рекламен трик, ама кой знае  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт