Дали в яслите в центъра иа места?

  • 1 250
  • 15
  •   1
Отговори
Момичета, налага ми се да почвам работа. Да, обаче не знам какво да правя с малката.Единствените удобни за мен частни ясли са с такса 400лв ., което не ми е много изгодно, а за държавна в момента знам че не може, приема е само септември, та си мислех дали в центъра някъде няма да има места.Когато големият ми син беше бебе , майка ми му взимаше храна от детска кухня  на Хан Аспарух, точно защото в кварталната ни излезе реда когато стана чак на 1г и 5, та затова се замислих дали и с яслите не е така. Ако има някоя мама, чието дете ходи в яслата на Хр.Белчев или на 6-ти септември или друга в района на центъра нека свирка ако има свободни места. За София става въпрос.
Весело посрещане на Новата Година на всички и внимавайте с пиротехниката Simple Smile

# 1
  • Мнения: 7 640
свободни места дали има, може да ти каже само директорката на яслата.
Подай си молба, дръж връзка и ще ти вземат детенцето.
Яслите и кухните не са аналогични- много жени не си дават децата на ясла или ги спират по ред съображения, така че - успех!

# 2
  • в центъра
  • Мнения: 445
Яслата на 6-ти септември от лятото вече не е там, преместена е на Хан Крум между Преспа и Шишман. Места обаче няма. Аз подадох документи там преди празниците, казаха ми, че може да стане най-рано лятото.

# 3
  • Мнения: 382
Аз подадох документи там преди празниците, казаха ми, че може да стане най-рано лятото.
Ние сме на същата възраст и в две други ясли ми казаха , че е голям и нямало смисъл да ни приемат през септември, дори и теоретично да се отвори място , защото щяло да е за няколко месеца и после щели да го изпишат.Миналата година подадох молба така преди празниците и така си чакахме до излизането на класирането през лятото и.........нищо не бяхме приети.Незнам грешка ли беше това .В повечето ясли молби се приемат  в първия работен ден на януари , но тогава него знех , а и те нищо не ми казаха, дали нетрябваше да подам отново на януари.Не ми дадоха и входящ номер ииии така си артисахме.Така ,че дали утре да не идеш пак, за нещо като потвърждаване на молбата Rolling Eyes

# 4
  • в центъра
  • Мнения: 445
... Така ,че дали утре да не идеш пак, за нещо като потвърждаване на молбата Rolling Eyes

Ами аз отидох последния работен ден - на 28.12. и попитах: кога е по-добре - днес или на 2-ри? Директорката ми каза, че няма никакво значение, те си спазвали последователността на подаване на молбата. Изглеждаше ми сериозна жена, много симпатична, даде ми и gsm-а си (без да съм й го искала), така че не ми се вярва да ме е излъгала.

# 5
  • Мнения: 382
... Така ,че дали утре да не идеш пак, за нещо като потвърждаване на молбата Rolling Eyes

Ами аз отидох последния работен ден - на 28.12. и попитах: кога е по-добре - днес или на 2-ри? Директорката ми каза, че няма никакво значение, те си спазвали последователността на подаване на молбата. Изглеждаше ми сериозна жена, много симпатична, даде ми и gsm-а си (без да съм й го искала), така че не ми се вярва да ме е излъгала.
     Мисля че можеш да си спокойна , защото всяка ясла е различно, т. е. директорките си решават дали да важат молби от миналата година  или от 02.01. да се подават наново, дали да дават входящи номера или не .Щом тя лично ти е казала -всичко е наред.Миналата година така аз подадох в друга ясла на 4.12 , но не ни приеха и си мислех дали причината не е в това.Но след днешния ден   се убеждавам ,че ДИРЕКТОРКИТЕ си правят каквото намерят за добре.

# 6
  • Мнения: 252
отиди и говори с директорките на място-няма как иначе да разбереш дали има места.

# 7
  • Мнения: 2 159
Момичета използвам темата за малко помощ.
Ще се местя на П.Парчевич в центъра, обаче къде мога да намеря инфо къде точно има ясли?
Само ДГ видях, а ще трябва да се връщам на работа..
Много ви благодаря  Hug

# 8
  • Мнения: 131
Драга Barabana,че тя яслата е , тъй да се каже , под носа ти - на ул."Христо Белчев"41.

# 9
  • Мнения: 2 159
Miamy_Heat мерси Hug, аз не знаех Blush

# 10
  • Мнения: 7 947
А дали имате телефона на въпросната ясла Embarassed
Че и ние искаме там да се запишем...а в този студ не можем да идем...
Или на някоя друга ясла в района на НДК, много ще съм ви благодарна!

# 11
  • Мнения: 131
Ето ви телефона - 987-20-77.Сигурна съм ,че е същият,макар че вече две години не я посещаваме,защото сме на детска градина.Става въпрос за яслата на ул."Христо Белчев"41.

# 12
  • в центъра
  • Мнения: 445
А дали имате телефона на въпросната ясла Embarassed
Че и ние искаме там да се запишем...а в този студ не можем да идем...
Или на някоя друга ясла в района на НДК, много ще съм ви благодарна!
Според мен около НДК ти е най-близо яслата на ул. Ралица 4, на ъгъла на Ралица и Евлоги Георгиев, до Лозенската църква. Телефоните, които намерих са 866-17-62 и 866-55-74. Дано са актуални! Hug

# 13
  • Мнения: 7 640
А дали имате телефона на въпросната ясла Embarassed
Че и ние искаме там да се запишем...а в този студ не можем да идем...
Или на някоя друга ясла в района на НДК, много ще съм ви благодарна!
Според мен около НДК ти е най-близо яслата на ул. Ралица 4, на ъгъла на Ралица и Евлоги Георгиев, до Лозенската църква. Телефоните, които намерих са 866-17-62 и 866-55-74. Дано са актуални! Hug


тази е страхотна ясла Hug

Първият тел. е на директорката.

# 14
  • Мнения: 7 947
Благодаря ви много Hug
Звъннах и в двете ясли и казаха, че има шанс да ни приемат на есен. Проблема обаче е, че ние тогава ставаме на 2 год и 4 месеца - и само след 7,8 месеца ще се наложи отново да си търсим този път детска градина! Затова май по-добрия вариянт е да се запишем в ОДЗ - дали имате представа в района има ли такива?
П.П. Извинявам се, че ползвам чуждата тема!

Общи условия

Активация на акаунт