Някой ползва ли бебефона на Philips-avent Dect

  • 1 073
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 585
Става въпрос за този бебефон
http://www.consumer.philips.com/consumer/bg/bg/consumer/cc/_prod … G_CONSUMER/SCD497

Имате ли наблюдение, защото ми се иска да си взема нещо наистина хубаво. Ще го ползвам на палатки, където винаги има повечко бебефони и със стария много се умешват каналите,  с една дума не става Simple Smile Та ми трябва нещо по-донро.

# 1
  • Мнения: 324
Ние имаме такъв. Добър е, не се мешат канали, звука е кристален.  Peace
Ако имаш други въпроси, питай  Simple Smile
Старият ви пак Филипс ли е?
Защото аз имам база за сравнение само с едно Бертони - ужасен боклук беше. То не бяха таксита, то не бяха чужди бебефони, телефонните разговори на съседите ловеше  Crazy, ужас

Последна редакция: пн, 31 дек 2007, 19:11 от арабела

# 2
  • Мнения: 585
Ние имаме такъв. Добър е, не се мешат канали, звука е кристален.  Peace
Ако имаш други въпроси, питай  Simple Smile
Старият ви пак Филипс ли е?
Защото аз имам база за сравнение само с едно Бертони - ужасен боклук беше. То не бяха таксита, то не бяха чужди бебефони, телефонните разговори на съседите ловеше  Crazy, ужас



Стария е на Чиполино, работи тук вкъщи, но като тръгнем на палатка или хотел, край. Все едно нямамме бебефон, пускаме си телефоните или оставяме на слух, което не е вариант Simple Smile
Имам още един въпрос, да.
Понеже виждам, че по-скъпият от 320 лв има едно нещо, чрез което се зареждат батериите. На този модел как се зареждат????

# 3
  • Мнения: 622
Много е добър! Няма да сгрешиш ако го купиш. Аз имах такъв и бях страшно доволна. Продадох го за да си взема по-новия с дисплей и т.н... Peace

# 4
  • Мнения: 324
Има си зарядно устройство към родителското тяло.
Заредените батерии издържат около 24 часа, когато род.тяло е включено непрекъснато.

# 5
  • Мнения: 585
Super, poruchah si go dnes, utre shte mi go dostaviat Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 752
Бебевона е страхотен за разлика от предишния ни, няма да сбъркаш ако го купиш. А за това колко време издържат батериите зависи колко MAh(амперчаса) са, ние имаме и от 1000 и от 850 и съответно едните издържат по-дълго от другите

# 7
  • София
  • Мнения: 537
А откъде може да се купи този модел?

# 8
  • Мнения: 585
А откъде може да се купи този модел?

Ами в интернет магазините го има, аз си го поръчах от електрон.бг

# 9
  • Мнения: 622
В Техномаркет/Технополис ако искаш да го видиш на живо.

# 10
  • София
  • Мнения: 537
Благодаря. И аз си го купих вече, много е добър. Звукът е чудесен, няма смущения, може да се говори обратно на детето и то чува ясно. Това с лампичката е пълна парлама, много е слаба и изобщо не стига светлина до тавана, та да прожектира нещо на бебето. Но за мен тази функция е абсолютно несъществена, важното е че всичко друго е супер.

Общи условия

Активация на акаунт