преносима кошара

  • 11 240
  • 117
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Имам въпрос към майките,които са ползвали такава-практично ли е да купя.Няма да пътуваме кой знае къде,но не мога да оставя спокойно мъничето ми в леглото,той все се опитва да се изправя на решетката и много често се удря в дървените части на креватчето си.Палав е,не се спира и като успее почти да се изправи,се пуска без да се пази и резултата е силен кънтящ удар по главата най-често.До колкото знам,кошарите са по-дълбоки(стигат до вратлето на бебето)и са с платнени стени.Няма все там да го държа,но все пак сама го гледам и като трябва да свърша някоя работа без да го наблюдавам,става доста трудно.Друг вариант е да търся обиколник,но пак си остава страха ми да не се метне през решетката.Какво да направя?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Здравей,ние сме с преносима кошара.Удобна е наистина,нашата е от по-широките.

# 2
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Вземи си кошара, но от този тип , а не от този

# 3
  • Мнения: 10 982
Много удобна и практична вещ! Изобщо не може да се сравнява с грубите дървени кошари. Някои ще кажат, че са нестабилни и все едно бебето спи в походно легло - не е вярно! Crossing Arms
Нашата кошара е на 2 нива, много е стабилна и е достатъчно широка. Сгъва се лесно и не заема много място в сгънато състояние. Има си и чанта, в която да се разнася.

тази е за игра, не е за спане.

# 4
  • Мнения: 554
Ние имаме и такава, опнали сме я в хола и през деня спи в нея, по удобно ми е отколкото да тичам до детската постоянно, още не сме я ползвали на почивка, но определено ще ми върши страхотна работа, не сме махнали нивото още, защото сме малки и не се изправяме, но после ще става да си играе в нея, защото е широчка и няма опасност да се нарани на нещо остро или твърдо Peace

# 5
  • Мнения: 451
Имаме и дървено легло и кошара. И от двете съм доволна, малката не се удря в дървеното, но кошарата си е голямо удобство. Нощем спи в нея и нямаме никакви проблеми, препоръчвам я.

# 6
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
При нас кошарата доста време стоеше прибрана. Даже си мислех да я продавам. Пепи също не искаше да спи в дървената си кошара. Спеше при мен на спалнята. Един ден ми хрумна да извадя преносимата. Направо се родих. Започна да си заспива в нея сам и страшно си я обикна. Съветвам те да си купиш от тези които са с отвор. Това че може само да си влиза и излиза е чудесно. Не се чувства затворен. Пък и ако решим да тръгнем на някъде направо я събираме и потегляме. Много съм доволна. При следващото дете живот и здраве изобщо няма да ползвам дървена кошара.

# 7
  • Мнения: 9 973
всичко си има своите предимства и недостатъци,така,че щом си решила-купи Peace

# 8
  • Мнения: 1 896
Ако ви се налага да пътувате често би било удобно и практично.
Ако не, при положение,че вече имате дървена кошара-обиколник би ти свършил чудесна работа.

# 9
  • Мнения: 48
Не,нямам дървена кошара,през деня си стои в леглото,което е с решетка като на кошарите и за това питам дали и кошара да купя Thinking

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Ние сме с такава кошарка, откакто се е родила малката си спи в нея. Не й харесваше да си играе там, като беше на вашата възраст, само из стаята искаше да се изправя и да се върти. Ползвали сме я и като ходихме на море. За мен наистина е  удобна, защото детето не се удря, аз не се страхувам дали няма да стане по някое време и да се метне през нея. Сега детето е вече на година и 5 месеца и продължава да си спи в нея, купили сме едно допълнително дунапреново дюшече и й е удобно. Както е споменала Drina, кошарките с отвор за мен са доста удобни. Нашата хубавица сама си влиза вече вътре като и се доспи, започва да се търкаля там и аз само дръпвам ципчето и я затварям. Когато заспи я отварям отново и си върша някаква работа, а тя като се наспи току ме изненадва - пристига при мен. Не реве вътре сама, не чака да отида да я взема. Мисля че и на теб ще ти е полезна,  ще можеш да свършиш каквото и да било без да се притесняваш да го оставиш сам - дори и да мрънка вътре, знаеш че не може да се удари или да падне.

# 11
  • Мнения: 1 896
Ами в такъв случай съветът ми е да си купите сгъваема кошара.
Дори да не ви се налага да пътувате често,това лято или другото като тръгнете с бебока на море ще си решите проблема със спането му лесно и удобно.Пък и ти ще се чувстваш по-спокойна, отавяйки бебето в кошарата.Имай предвид,че от тук нататък то ще става все по подвижно и палаво и любопитството към околния свят ще се засилва,така че, в кошарата то наистина ще е в безопастност.

# 12
  • Мнения: 887
От както се е родил синът ни до сега е с такава кошара. Много е практична. Използваме я и когато пътуваме. Доволна съм.

# 13
  • Мнения: 867
Да така е, но според мен е крайно време да го пуснеш на земята да си лази.

Иначе ние сме с такава кошара от раждането и и друго легло нямаме. Много съм доволна, носим я където пътуваме, сгъва/разгъва се за 1 мин. и т.н.

# 14
  • Мнения: 423
Ние имаме такава и ми е много полезна, най-вече защото е преносима  Mr. Green. Като пътуваме с каката е абсолютно задължително да я имаме, тъй като тя не може да спи с друг на едно легло. А откакто се е родил, дребния спи в нея вкъщи, вече 1 г. 3 м. и му е добре все още,  не знам до кога обаче.
Аз лично не съм я ползвала за игра, просто защото моите са много буйни и няма начин да ги огранича в толкова малко пространство, но по принцип е удобна и за игра. Определено е полезна вещ според мен.

Общи условия

Активация на акаунт