Не ми се смейте,но ме гложди един въпрос!

  • 7 157
  • 125
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 15 435
Първо :Честита Нова Година на всичкии!

А сега въпроса, той е към момичетата с добавени естествени коси.Много ми е чудно,чувствате ли косата като ваша? Не ви ли е гадно чужди косми да ви докосват и да ги докосвате? newsm78
Мен и един чужд косъм да ме допре, направо ме втриса от гадост Sick. Питам, защото мъжът ми който се занимава в работата си и с това( да доставя коси на салони) онзи ден ми взел четката и си реши кичурите ,които ще продава, а аз само където не го "убих", защото ползва  моята четка. Стана ми ужасно гадно Sick.
Не го пиша за да обиждам някой, просто ми е интересно как я възприемате чуждата коса.

# 1
  • Мнения: 4 435
Не,не ме е гнус.Това са преработени коси.Да не говорим,колко малка част са естествени.80% от косите които се предлагат тука за 100% човешки,са синтетични,фабрични коси.Ето ти темата за удължените коси,там може да прочетеш доста: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=252055.0

# 2
  • София
  • Мнения: 15 435
Не,не ме е гнус.Това са преработени коси.Да не говорим,колко малка част са естествени.80% от косите които се предлагат тука за 100% човешки,са синтетични коси.Ето ти темата за удължените коси,там може да прочетеш доста: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=252055.0
Благодаря, не знаех,че има такава тема.Търсих, но не я намерих. Моля някой модератор да премести въпроса ми в темата.

# 3
  • Мнения: 757
хммм,не виждам нищо гнусно в това,но всеки човек си е различен

# 4
  • Мнения: 2 401
Тайна, никога не съм се замисляла за това, не са ми и попадали такива неща  в ръцете, но така както си го описала наистина ми се придрайфа като си го представих..   Laughing

# 5
  • Мнения: 1 885
Аз не виждам кво гадно има? Все едно хората, които носят перуки например да ги е гнус, че носят чужда коса Simple Smile
Или тези, които си слагат изкуствени мигли, да им е гадно, че имат допълнителни Simple Smile

# 6
  • Мнения: 7 723
Е как да не е гнусно, бре? newsm78
Ами, ако това са космите на мъртъвци.......? Mr. Green

# 7
  • Мнения: 4 435
Е как да не е гнусно, бре? newsm78
Ами, ако това са космите на мъртъвци.......? Mr. Green

 bash Ко се праиш на луда? Whistling

# 8
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е как да не е гнусно, бре? newsm78
Ами, ако това са космите на мъртъвци.......? Mr. Green
Руска,както винаги - практична. Whistling

# 9
  • Мнения: 4 435
И на всичкото отгоре,самата тя иска коса. Whistling

# 10
Тайна, твоят мъж продава косите, така ли?
Ами дай да направим една далавера. Аз си търся коса от "първа ръка" така да се каже.
С хубаво качество ли са?

# 11
  • Мнения: 7 723
Е как да не е гнусно, бре? newsm78
Ами, ако това са космите на мъртъвци.......? Mr. Green

 bash Ко се праиш на луда? Whistling
Само питам.... Whistling

# 12
  • Мнения: 7 723
Тайна, твоят мъж продава косите, така ли?
Ами дай да направим една далавера. Аз си търся коса от "първа ръка" така да се каже.
С хубаво качество ли са?
А това ми го взе от устата клавиатурата.... Whistling

И аз искам косми.  Crossing Arms

Плащам кеш bowuu

# 13
  • Мнения: 1 277
Е как да не е гнусно, бре? newsm78
Ами, ако това са космите на мъртъвци.......? Mr. Green

Голяма работа, че били на мъртъвци- нали преди да умрат са били живи Mr. Green

# 14
  • Мнения: 764
Умирам от гнусотия,честно.... Sick

Общи условия

Активация на акаунт