Какво сънувахте тази нощ?

  • 1 873
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 352
Става въпрос за тези, които са си лягали въобще. Странен сън имах аз.5 числа написани върху топки каквито се ползват в тотото.Та питам аз"Защо са 5?Не трябва ли още едно?"Отговаря ми се"Това е 5 от 35"Е, Записах ги като си ги спомнях много добре сутринта. Ще ги пусна, естествено.Баща ми навремето спечели 5тица след като сънува, но не се отказа да ги пуска няколко години и излязоха. Та ми се иска да си помечтая...Имали ли сте подобни случки?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз имах лош сън снощи, сънувах, че мъжът ми е болен  и ревах насън , имаше и още неща доста разпокъсан сън но общо взето това беш най- гадното от целият .Добре, че мъжо ме събудипонеже съм викала нещо  (дано не е на лошо) Cry

# 2
  • Мнения: 861
Аз спах само два-три часа и нищо не сънувах.

# 3
  • Мнения: 205
нищо не съм сънувала снощи

# 4
  • София
  • Мнения: 39 717
И аз имах доста странен сън. Май вече не го помня.

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сънят ми беше нещо като продължение на една от темите, които бяхме подхванали снощи на масата.

# 6
  • Мнения: 2 000
Нищо не сънувах, но аз много рядко сънувам. А числа от тотото никога не съм сънувала Simple Smile
И да се похвалиш ако спечелиш джакпота.

# 7
  • Мнения: 574
Става въпрос за тези, които са си лягали въобще. Странен сън имах аз.5 числа написани върху топки каквито се ползват в тотото.Та питам аз"Защо са 5?Не трябва ли още едно?"Отговаря ми се"Това е 5 от 35"Е, Записах ги като си ги спомнях много добре сутринта. Ще ги пусна, естествено.Баща ми навремето спечели 5тица след като сънува, но не се отказа да ги пуска няколко години и излязоха. Та ми се иска да си помечтая...Имали ли сте подобни случки?
Преди много години моят баща също беше сънувал числа за тото. Само че до сутринта беше забравил едното. Пуска известно време запомнените числа и другите наслуки/тогава беше 6 числа и 2 допълнителни/ и след известно време спечели 5-ца. За тогава си бяха доста пари, защото с тях кумуваха на негов братовчед Peace
А аз нищо не съм сънувала снощи, или поне не помня.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 074
ЧНГ  Peace Ами то купона беше много як, че време за сън почти не остана Joy Joy Joy За числата знам, че излизат някога, тъй че си ги пускайте. А сълзите насън били радост в действителност  Peace

# 9
  • Мнения: 352
Нищо не сънувах, но аз много рядко сънувам. А числа от тотото никога не съм сънувала Simple Smile
И да се похвалиш ако спечелиш джакпота.
Джакпота??? Той не беше ли за 6 от49?

# 10
  • Мнения: 3 675
аз сънувам много шантави неща напоследък,имам предвид през последните три нощи,направо кошмари.

# 11
  • Мнения: 476
Последните две нощи сънувах ужасни неща: хапа ме куче, къпах едно умряло дете, тече ми кръв от носа.
Страх ме е и не знам какво означават тези сънища.

# 12
  • Мнения: 943
Ейййй,супер!Иксам да ви питам за някакви предположения!Точно след като посрещнахме новата година и заспах,сънувах че една жена ме замеря с мишки.нали е годината на мишката.какво ли означава?

# 13
  • Мнения: 953
Последните две нощи сънувах ужасни неща: хапа ме куче, къпах едно умряло дете, тече ми кръв от носа.
Страх ме е и не знам какво означават тези сънища.

Умряло ти е злото и ще научиш истина за нещо или някой.
Ако тече кръв от носа ти, ще се ядосваш за пари или имот.

# 14
  • Мнения: 953
Ейййй,супер!Иксам да ви питам за някакви предположения!Точно след като посрещнахме новата година и заспах,сънувах че една жена ме замеря с мишки.нали е годината на мишката.какво ли означава?


МИШКА - МИШКА - видиш ли в съня си, ще имаш враг. Ако ловиш мишки, ще узнаеш за тайни кроежи на неприятелите си. Ако си уловил мишка, ще разбереш, че някой ти и верен и предан. Белите мишки са знак за напразни страхове или за бели кахъри. Ако нещо е нагризано или препикано от мишки, значи конкурентите ще ти навредят, зложелател ще ти напакости.

Общи условия

Активация на акаунт