Антималигноцит-информация

  • 6 861
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте!Наскоро научих за лекарството антималигноцит за лечение на ракови заболявания.Някой може ли да ми каже ако има информация или опит с това лекарство, мога ли да го намеря в аптечната мрежа и евентуално цена

# 1
# 2
Ако имаш проблем по-добре потърси имунолог, който се занимава със злокачествени заболявания. Информация има доста и в www.anticancer-bg.com

# 3
  • Мнения: 1 984
Ако имаш проблем по-добре потърси имунолог, който се занимава със злокачествени заболявания. Информация има доста и в www.anticancer-bg.com
интересен сайт... сектора новости е с 70 г давност...  newsm78

# 4
здравейте
аз  се интересувам от всичко,което би помогнало  на майка ми да се излекува от рак или поне да се подобри състоянието и. четох много и за този препарат антималингоцит, дори се включих в подписката, но после някъде видях,че се състои от екстрат от божур и още нещо. много го оплюха, но аз не съм против опитите   да се търси лекарство за тази кошмарна болест. .купувам вси4ко,което  би могло да и помогне, но съм възмутена от цените на тези препарати.купих азиатски гъби  на 6 пъти по-високи цени......представяте ли си как се печели от нещастието на хората....дано никому не се случва да се срещне с тази коварна болест. желая ви здраве!
                                                                                                                                              4ая



                                                                                                                                             

# 5
Здравейте! Наскоро научих за това лекарство от предаването Искрено и лично. За съжаление успях да гледам само края на предаването а ме интересуват някакви координати на д-р Продан Христов. Имам болна от рак на ларинкса близка и ще ви бъда много благодарна ако някой разполага с негови координати и може да ми ги предостави.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 074
Антималигноцит вече не се произвежда. Точно затова е и подписката по-горе.
Аз лично съм разговаряла с д-р Продан Христов, но няма откъде да се вземе.

# 7
Имам една опаковка.0887322913 Стойчев

Общи условия

Активация на акаунт