хм, а това положително ли ви се струва или отрицателно?

  • 974
  • 7
  •   1
Отговори
  • usa
  • Мнения: 2 113
днес прочетох това и не можах да си създам мнение дали ще е положително за нас или напротив - ще служи предимно за събиране на здравни осигуровки, например, от нашего брата  Thinking . какви мисли поражда у вас идеята? ако изобщо поражда някакви мисли, разбира се  Simple Smile ...

# 1
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Ако целта е само да се води статистика колко българи са извън страната,то ми се струва безсмислено.Така или иначе с промените,които направиха в закона за Здравното осигуряване ще получат нужните цифри.

# 2
  • Мнения: 3 394
ако е само регистър, това трябва да се възложи на посолствата в съответните държави. Едно министерство за всички-малко странно. И къде ще е базирано-не можеш просто да отскочиш до там Shocked

А предложенията на сегашния министър винаги са брилянтни. Помня как народа беше в еуфория от неговите обещания, а в ГС бабите и дядовците ронеха сълзи на умиления споменавайки Симеончо.

# 3
  • Мнения: 4 244
Пак ли ще има препброяване на дивите зайци??? Thinking
Докога и кому е нужно ooooh!
Само се чудят къде да се почешат разни министри за по оригинални идеи!

# 4
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Излишно харчене парите на данъкоплатците е създаването на още едно министерство. В крайна сметка министерството на външните работи за какво е?!?!
Чудят се какво да измислят за да си запазят топлите и добре платени местенца, а народа мухи да лапа!

# 5
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Какви са теzи жълти комсомолци Rolling Eyes  #Silly ?! И какво оzначава "беz портфейл"?
Явно пак са иzмислили някаква пълна глупост, която на никого не е необходима. Стават направо смешни.

# 6
  • Мнения: 1 246
Уфффф,аман от оправия ....в Бг-то #Silly  #Silly и като знам,4е скоро ще си ходим,направо не мога да се зарадвам истински Sad

# 7
  • Мнения: 7 430
Цитат на: bari
Уфффф,аман от оправия ....в Бг-то #Silly  #Silly и като знам,4е скоро ще си ходим,направо не мога да се зарадвам истински Sad


Скъпа, ама ти отиваш за малко, а аз като си помисля, че съм решила окончателно да се връщам и като видя, че башата държавица продължава в абсурдите и ми иде да #Sniper
Чудят се какви пари да похарчат и какви ли не глпости да измислят вече.....за съжаление Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт