За таблетките ...

  • 508
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте !
Не зная дали пиша в правилния сектор, но не мога повече да го мисля и затова пиша тук. Ако съм сгрешила моля за извинение и преместване на темата където й е мястото.  ooooh!

Истината е, че имам въпрос, на който освен аптекарката ми се ще и някой от личен опит да ми отговори ... А зная, че тук има хора с опит.
Става въпрос за таблетки анти-бейби от вида на Постинор.
Да, зная, че форума е насочен към дами с точно обратната цел, но аз самата се чувствам все още дете, за да създавам свое детенце.

При разговор с генеголога си, ми бяха препоръчани Ясмин и Жанин. Но аз самата не желая да взимам регулярно анти-бейби таблети.
Имам моменти, в които се съмнявам в партньора си и презерватива, затова моят въпрос е ...

* Използвали ли се друг вид таблети, алтернативни, от вида на ПОСТИНОР, които са подходяши при моментно съмнение?
* Какво е мнението ви за самите таблети ПОСТИНОР?
* Какво бихте ме посъветвали, при такъв вид ситуация а съмнение ?

Чувала съм какви ли не мнения. Аз самата при неколкократно приемане на постинор таблети , не съм имала проблем ... или по-скоро късмета е бил на моя страна.

Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 1 949
Здравей!
Аз преди време 2 пъти съм вземала Постинор (говоря за преди 8-10 год). Цикълът се обърква съвсем, имах кървене извън цикъла. Абе общо взето - кофти работа. Това е моят опит. Нека се включат момичета с повече опит. А и мисля, че сега вече има и други посткоитални контрацептиви, но не съм в час  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 335
Постинор няма. Не се произвежда (внася). Има Ескапеле за двайсе и кусур лева - справка форума.
Ще си прецакаш целия хормонален баланс с подобни препарати. Твоя воля.
Що просто не си отговорна и не правиш секс с презерватив? Ма всъщност ще дораснеш за презерватив след като минеш няклко курса лечение на гъбички, бели течения и пр.  Tired
Най-адекватно е да послушаш гинеколога си. Няма лекар, който да ти прпоръча употреба на препрати за "следварителна" контрацепция, освен при вече свършен факт ...

Общи условия

Активация на акаунт