Разплащателен влог

  • 1 199
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 124
Здравейте. Някои от вас случайно да ползва услугите на банка дск за разплащателен влог. Аз ги ползвам, но от два месеца нансма не полу4авам бележките, които обикновено пристигат за това какви сметки са платили. По телефона, който е даден за клиенти не успявам да се свържа, по е-маил не ми отговарят, а преди нова година ходих до дск но трябва6е да 4акам адски много бе6е с номерца аз бях номер 400 иу  не6то си. Някаква идея дали чрез сайта им може6 д аси провери6 сметката. Аз гледах ма невидях, ако някой види моял да мо каже.!!! Мерси предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 079
Влизаш в ДСК Продукти, горе, вляво, има прозорец на ДСК Директ, пишеш си потребителското име и паролата за Интернет, която трябва да имаш предварително, в отделен от плик. Получава се при смяна на картата ти.
Ако нямаш отделен плик за Интернет банкиране и за справки - отиването до Банка ДСК ти е неизбежно.
А това, че са ти дали № 400 и нещо си - това не значи, че ще чакаш 400 и кусур човека, а че си насочена към 4 гише или справката ти започва с код 400.
Така че, ако нямаш отделен плик, за връзка на картата ти с интернет - отиди в най-близкия клон на Банка ДСК и ще ти кажат какво да направиш само за 2 минути.

# 2
  • Мнения: 124
Мнго ти благодаря за информацията. нямма такъв плик и явно сте трявба д асе разходя до дск. Мерси още веднъж

Общи условия

Активация на акаунт