Препоръчайте златарски магазин във Варна

  • 12 327
  • 4
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Единствените , за които се сещам са тези на Колхозния пазар и по улица  Княз Борис. Ако имате пресни впечатления въобще от някой златарски магазини , споделете.
Да си призная малко съм скептично настроена към златарските магазини на Колхозния пазар и поради това искам помощ.

# 1
  • Мнения: 27
Здравей,
аз си накупих всички бижута включително и халките за сватбата ни от магазин Арамис. Намира се срещу входа на хотел "Черно море" до едно кафе не помня дали не беше Давидоф. Мисля, че ме разбра, отиваики към ФК от лява страна. Вярно че там е малко по-скъпо, но аз съм доволна от нещата там. Поздрав

# 2
  • Мнения: 34
Здравей!Хубави са нещата на Аристо-има златарско ателие на гърба на църквата Св.Никола.Малко магазинче преди Теранова и щанд във Валентина\първия етаж\.

# 3
Ами, общо взето и аз съм много доволно от Аристо, защото работят прецизно и изпълняват и най- големите капризи...както моя пръстен....и са готини хора...

# 4
  • Мнения: 17 407
Златцето удари 40-така, че и отгоре за грам. Вчера точно витрината на Арамис гледах, нищо не можа д аме впечатли- кич му  е малко да го нарека( по моя вкус, разбира се). Има един златар до икономическия техникъм, за него хубави работи съм чувала.

Общи условия

Активация на акаунт