за излизането в тези условия

  • 1 908
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 357
Много хубаво си вали навън и е приятно, колкото и да е студено. Искам да го изведа, но никъде не е почистено и количката няма да може да върви, а е малък за шейни... имаме кенгуру но много ще му е студено навън така. А как бяхме почнали да се каляваме тия дни - с часова по сухия студ. Не ми се ще да отвиква малкия пък и спи хубаво навън. На терасата реве... какво правите вие, на които бебчетата са още толкова малки в това време?

# 1
  • Мнения: 2 908
Ние ще излезем с шейната следобед,но вие наистина сте много малки за нея  33uu

# 2
  • София
  • Мнения: 1 078
С първото ползвах кенгуру, което слагах под моето яке. Сега с второто си уших дебел и топъл слинг и ходим навсякъде с него. Ако нещо ме спира за излизане, то това е единствено моя мързел Rolling Eyes , а не сняг или вятър Wink

# 3
  • Мнения: 5 940
Моят син е на седем месеца и досега не съм го изкарвала само няколко дни, когато имаше мъгла. И аз се чудя днес какво да правя, като че ли доста навява снега, има вятър... Ще изчакам малко да видя дали ще стане по-тихо навън.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 011
Днес няма да излизаме защото наистина не е почистено още и количката няма да може да се бута.
Ние, с по - големите дечица имахме невероятен късмет с миналата мека зима без сняг.

# 5
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Опитах се да излезнем преди малко и се върнахме  #Cussing out не можахме да си вземем кухнята  ooooh! навън поне в моя квартал Младост не е изчистено м/у блоковото пространство просто е невъзможно да буташ количка  Crossing Arms А улиците са в снежни коловози  ooooh! Имам чуството че живея в дълбокия прованс а не в столица  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 6
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 357
да, точно че и при нас не е почистено, а нашия ако не го побуташ малко и подрусаш първонаално не се успокоява навън  Confused

# 8
  • София
  • Мнения: 368
Ние днес няма да излизаме, защото сутринта доста вееше и не ми се искаше да го извеждам, а сега като заспи и следобяд ще е още по-студено и вече тъмно като стане той.Може би утре ще го изведа да си поиграе на снега детенцето.

# 9
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 982
Като гледам и ние няма да излизаме. Студа ни най-малко на ме притеснява, валежът също, но просто е непроходимо от сняг!

# 10
  • Мнения: 5 401
Можеш спокойно да разходиш бебчо в кенгуру или в слинг.

# 11
  • Мнения: 46 438
Първата година след раждането не я извеждах при минусови температури и мъгла.

# 12
  • Мнения: 745
Във Варна такива ветрове духат,че за какво излизане да говорим?Просто забрави!!!Знам,че чистият въздух е полезен,ама не мога и да си помисля за разходка!!

# 13
  • Мнения: 2 587
В такива условия винаги я извеждах с космонавта в кенгуруто и не й е било студено.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 064
Да, космонавт и кенгуру е идеално!

Общи условия

Активация на акаунт