Въпрос за новия Аптамил Имунофортис?

  • 1 873
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 172
Здравейте,мили мами!
Изчетох всичко ,което е писано за новия аптамил,но моя въпрос е малко по различен!
Ние сме на кърма,но понякога се налага да пие АМ,когато е при баба си,та по тази причина поне по веднъж на ден давам на бебката Аптамил,зада познава и неговия вкус.Досега употребихме една кутия и онзи ден взехме още една,но като се прибрах забелязох,че  е различен(става въпрос за новия имунофортис).И когато дадох на бебка тя уж го пие,но половината го прекарва през устата си и изтича отстрани,нещо което никога не се е случвало с предишния Аптамил.И най-накрая след като приключи(изяде всичките 130 мл,от които преди винаги оставаше поне по 30-40 мл) повръщаше дълго(мялко връщаше) и рева до следващото хранене,явно не се беше нахранила след като то поизтече и ги повърна после.През нощта си е на кърма,но беше мнгоо неспокойна и постоянно махаше с ръчички,плачеше нещо не и беше комфортно,но поне си сучеше и не плюеше нито пък повръщаше.На сутринта пак и направих от новия Аптамил...и пак се повтори същото,само че този път изпи около 50 мл и въобще го отказа  Thinking
  Та искам да попитам с кое АМ да заменя АПтамила(ако продължи да се повтаря това от вчера)???Склонна съм въобще да го сменя този АПтамил,аз го взех по препоръка на приятелка,но бих давала и дуго мляко.Иначе проблеми с изхождането нямаме,даже точно обратното.Дали би пила Нутрилон??доста добри отзиви изчетох за него,но се чудя дали след като е пила Аптамил,ще иска да пие Нутрилон?Има разлика във вкуса?А не ми се иска да изпробвам и после да захвърлям опаковките,както ще стане верояно с Имунофортиса.
  Извинявам се,ако ми е твърде дълга темата,но мнгоо горещо ви моля да ми дадете съвет   bouquet
  Разбрах,че и Лактана е доста добър,даже може би най-добрия,но го няма навсякъде,та искам да пробвам първо Нутрилон,но дали ще го пие?  newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 6 011
Нямаш ли приятелка, която дава на детето си Нутрилон да ти даде да го пробваш за да не купуваш и изхвърляш цели кутии?
Едно от малкото млека, които бебетата не отказват е Милумил, пак е от същия производител - Милупа. Милумил е с мирис на ванилия и повечето бебета го възприемат добре. Пак е в две отделни опаковки в една кутия, ако някъде могат да ти продадат само едната опаковка поне + мер. лъжичка.

# 2
  • Мнения: 2 172
За съжаление нямам нито една приятелка с дете,само кумата ми, но тя е с Аптамил 3(именно тя ми го препоръча).Току що се върнах от Вис Виталис и взех Нутрилон пък да видим какво ще става.Имаше от стария Аптамил 1,но така или иначе ще го спират от производство та взех Нутрилона.Ако и него откаже ще минем на Лактана или Милумил  Peace Много ти благодаря за съвета  Hug

# 3
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Нутрилона е хубаво мляко Peace
Ние  почти всичките ги сменихме докато си намерим млякото..най накрая го намерихме Peace

Общи условия

Активация на акаунт