Обичате ли спомени?

  • 1 828
  • 24
  •   1
Отговори
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Ето един от мен.Та значи тъй реши и си отиваш.На добър час!Аз няма да те спра.Ще потъжа ден два ще ми е криво,ала от скръб ли ще умра,и мене ако някога ме стопли усмивката на някой друг човек,той ще изстрие старите ми вопли и пътят ми ще стане по-лек.Ще хладнее ли горещата жарава,която под клепачите гори?О знам,не ще съм същия тогава,очите ще останат без искри.Сърцето ми докрой ще се изнищи,в него ще прекъсне песента и то ще заприлича на огнище в което ровят с пръчка пепелта,и то ще заприлича на вратата,която подир теб мълчи и зей и през което само нощен вятър ще носи прох от твоите нозе.Та значи тъй реши и тръгваш вече.Но първо поседни,като пред път,за да погледам в таз последна вече чертите ти на топлата ти гръд.За да запомня в тебе всичко свято,което си отива с вечерта и после в песента си недопята отново да го върна на света.ДАНО ВИ ХАРЕСА

# 1
  • Мнения: 3 423
Ако трябва да съм честна,
този спомен не е баш от теб,
ама нищо, и Мили Ванили се
опитваха да ни кажат нещо.

Обичам спомени и много помня.

# 2
  • Мнения: 1 401
Съдейки по правописа и по пунктуацията, този спомен си е баш на авторката...Да не говорим, че и няколко думички са променени от оригинала, който всъщност е стихотворение.
Аз обичам хубавите спомени, лошите се стремя да ги забравя.

# 3
  • Мнения: 9 865
Топли спомени с червено вино.

# 4
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Ако трябва да съм честна,
този спомен не е баш от теб,
ама нищо, и Мили Ванили се
опитваха да ни кажат нещо.

Обичам спомени и много помня.
[/quotДа съм писала някъде че този спомен e]лично мой-Не нали.От Димчо Дебелянов е .Защо не напишеш някой твой

# 5
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Съдейки по правописа и по пунктуацията, този спомен си е баш на авторката...Да не говорим, че и няколко думички са променени от оригинала, който всъщност е стихотворение.
Аз обичам хубавите спомени, лошите се стремя да ги забравя.
Защо не напишеш някои хубав

# 6
  • Мнения: 1 401
От Димчо Дебелянов е .Защо не напишеш някой твой
Почти позна- пак е с Д

# 7
  • Мнения: 9 865
Бах мама му, как се обърках. Спомени, това са онези от лексиконите, а аз ги гаврътнах с вино...

# 8
  • Мнения: 2 212
Ох, сърцето ми не трае да вижда в такъв вид този иначе прекрасен стих на Д.Д. - ама не Димчо Дебелянов, а Дамян Дамянов  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 2 157
Бах мама му, как се обърках. Спомени, това са онези от лексиконите, а аз ги гаврътнах с вино...

 Joy Joy Joy

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Понеже се измъчих  #Crazy с прочита на нескопосно написан текс, си позволих малко да го редактирам. ДАНО тъй стане пО-четлив.


Ето един от мен.
Та значи тъй реши и си отиваш. На добър час! Аз няма да те спра. Ще потъжа ден два ще ми е криво, ала от скръб ли ще умра и мене ако някога ме стопли усмивката на някой друг човек, той ще изтрие старите ми вопли и пътят ми ще стане по-лек. Ще хладнее ли горещата жарава, която под клепачите гори? О знам, не ще съм същия тогава, очите ще останат без искри. Сърцето ми докрай ще се изнищи, в него ще прекъсне песента и то ще заприлича на огнище в което ровят с пръчка пепелта и то ще заприлича на вратата, която подир теб мълчи и зей и през което само нощен вятър ще носи прах от твоите нозе. Та значи тъй реши и тръгваш вече. Но първо поседни като пред път, за да погледам в таз последна вече чертите ти на топлата ти гръд. За да запомня в тебе всичко свято, което си отива с вечерта и после в песента си недопята отново да го върна на света.


не ми допада, дори хич даже. Много лексиконско-ученическо звучение има.  Confused

П.П: Лидия Иванова, можеш да направиш копи-пейст на меморито си.

# 11
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Много благодаря -МНОГО СТЕ МИЛИЗАЩО НЯКОЙ НЕ НАПИШЕ ПОНЕ 1 ХУБАВ СПОМЕН ВМЕСТО САМО ДА МЕ КРИТИКУВАТЕ

# 12
  • Мнения: 750
Много благодаря -МНОГО СТЕ МИЛИЗАЩО НЯКОЙ НЕ НАПИШЕ ПОНЕ 1 ХУБАВ СПОМЕН ВМЕСТО САМО ДА МЕ КРИТИКУВАТЕ
Защото тук е БГ МАММА форум!
Тук всички са пИрфектни!Тук никой никога не греши!Тук всички са сУпиер! Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 070
Не обичам сякаш.
Ти от пети "б" ли си или от шести "в"?

# 14
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
ИЗВЕНЯВАИТЕ ЧЕ СЕ ВКЛЮЧИХ В ТОЛКОВА ПЕРФЕКТНИЯ ВИ САЙТ newsm45 smile3511 smile3513 smile3533 smile3514 smile3534 smile3512

Общи условия

Активация на акаунт