Еко хотел "Здравец"

  • 2 816
  • 7
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Някой ходил ли е скоро там? Моля за актуални впечатления, от преди месец, два или три най-много!
В началото чувах противоречиви мнения от различни приятели, а сега как е? Искам да отидем с детето за ден, два. Тъкмо наваля сняг, малко да му се порадваме.

Ето и старата тема, ако някой го интересува http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=158865.msg3101248, в нея не е писано от около година, така че информацията не е актуална Rolling Eyes

Ето сайта на хотела http://www.hotelzdravetz.com/

Последна редакция: ср, 02 яну 2008, 16:54 от Катерина78

# 1
  • Мнения: 1 448
Можеш ли да дадеш сайт /ако има/  Hug

# 2
  • Мнения: 1 893
И аз ще чакам отзиви. Преди малко говорих с тях и ми казаха, че хотелът е пълен. Бил на около километър и нещо от пистите. Освен условията в хотела, ме вълнува и пътят до пистите и състоянието на съоръженията.

# 3
  • Мнения: 1 893
Никой ли не е ходил скоро?

# 4
  • Мнения: 1 893
На нас не ни хареса  Sick

# 5
  • Мнения: 272
Mоля те да дадеш повече подробности, защото и ние мислехме да ходим там
Благодаря  Hug

# 6
  • Мнения: 1 893
За 5 дни не почистиха нито веднъж и не смениха хавлии(само два пъти изхвърлиха боклука).
Беше адска жега, а отоплението не може да се коригира. Въздухът беше ужасно сух.
Топлата вода идва след 20 минути, ако хотелът не е пълен.
В гардероба има само 3 закачалки и никакви рафтове. В банята има една закачалка и хавлии и дрехи могат да се сушат само нахвърляни из стаята. Двойните стаи са без тераси.
Басейнът беше много хлориран и въпреки това, когато е пълен, доста мътен. Мъжът ми се обрина- ние с малката не посмяхме да влезем и слава богу.
Във фоайто, непосредствено до така наречения детски кът(пластмасова къщичка и три колички) има открита камина и стълби без парапет.
Закуската е на блок маса само, ако хотелът е пълен(събота и неделя) и пак е доста скромна. Обслужването с малки изключения също не е на ниво.
Изводът ми е, че за ден, два става, но за по-дълга почивка- не. За същите пари има по-добри хотели, при това с минерална вода.
Иначе хотелът се намира на прекрасно място, сред борова гора. А за лятото има хубав детски кът под дърветата с дървени беседки. Но май това е единственото, което ми хареса.

# 7
  • Мнения: 282
Преди Нова година отидохме до там с идеята да останем за събота и неделя, но на рецепцията бяха изключително нелюбезни като ги разпитвахме за условията за пребиваване и това ни отказа да останем. Преместихме се в хотел "Копривките", не е толкова излъскано, но хората там са мили. Все пак на това място се ходи заради природата, а не за да се глезим в хотел с нацупен персонал.

Общи условия

Активация на акаунт