първото ходене при лекар

  • 886
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте, преди няколко дни видях дългоочакваните  EFP и незнам след колко време трябва да отида на лекар. Някой ако може да ме посъветва

# 1
  • Враца
  • Мнения: 173
Мисля че беше около 14 дни след закъснението. Тогава се вижда плодното сакче Peace
Честита ти радост  Peace

# 2
  • Мнения: 5 401
Честита бременност! Много леко и щастливо очакване ти желая!   bouquet

И аз мисля, че някъде 14 дена след закъснение..

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Имай търпение  Peace
Запази тази сладка тръпка на очакване  Wink
Лично аз отидох по-раничко и лекарката ме разочарова, защото неможа да види нищо и ме викна след 2 седмици  Rolling Eyes
Резултатът беше положителен  Peace

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 907
Отидох десетина дни след положителния тест, съответно и закъснението и се видя плодния сак.

# 5
  • Мнения: 400
не по-рано от 6-а седмица Grinning
Честито и лека бременност Hug

# 6
  • Мнения: 1 666
Аз отидох веднага след като видях двете черти на теста - на петия ден закъснение. Лекарят ми потвърди бременност и ме извика след още седмица (или май бяха две), за да чуем сърдечна дейност.

# 7
  • Мнения: 10 982
Видях 18 дена след закъснението и 3 часа по-късно хубавата новина беше потвърдена от лекар. Тогава бях в края на 6 г.с. и се усети сърдечната дейност.

# 8
  • Мнения: 1 586
Аз отидох четири дни след като видях EFP и се видя околоплодният сак но и ми беше закъсняло около седмица преди да си направя теста!Успех! Hug

# 9
  • Мнения: 5 026
Поздравления!аз отидох значително късно. Мисля,че е нормално да е  2-3 седмици след закъснението.

Общи условия

Активация на акаунт