Дневен крем за лице

  • 6 006
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Предстои ми да си купувам дневен крем за лице.Кожата ми е нормална към суха.Искам да е SPF 15 , 20. Какъв ползвате и какъв ще ми препоръчате?

# 1
  • Мнения: 529
Зависи за каква възраст става въпрос и за каква цена.

# 2
  • Мнения: 87
На 31 съм, а за цена не знам, очаквам да предложите и споделите. Досега съм ползвала от avon.

# 3
  • Мнения: 4 916
Кожата ми е като твоята, на приблизително същата възраст съм. В момента позвам и съм доволна от Флуид на Юсерин - "Хидро-протект", СПФ 15 и УВА.

# 4
  • Мнения: 87
А какво ще рече флуид, не крем така ли?Сигурно е в шишенце с помпичка?И на каква цена е?

# 5
  • Мнения: 4 916
А какво ще рече флуид, не крем така ли?Сигурно е в шишенце с помпичка?И на каква цена е?

Да, в шишенце с помпа е. Мисля, че цената му беше под 30 лв.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 753
С твоят тип кожа и на същите години съм, препоръчвам ти крема Daywear Plus SPF15 на Estee Lauder, страхотен е.  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 87
С твоят тип кожа и на същите години съм, препоръчвам ти крема Daywear Plus SPF15 на Estee Lauder, страхотен е.  Heart Eyes
А той на каква цена е?

# 8
  • София
  • Мнения: 7 753
С твоят тип кожа и на същите години съм, препоръчвам ти крема Daywear Plus SPF15 на Estee Lauder, страхотен е.  Heart Eyes
А той на каква цена е?

В Ягодка е 43 $, в Бг сигурно е с 10-15 лв. по-скъп - http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=32583&goChar=E

# 9
  • sofia
  • Мнения: 4 296
А той на каква цена е?

85 лв е в София,аз съм на по-малко години,но го ползвам и е много добър.Все пак не е лошо да кажеш състоянието на кожата ти какво е,имаш ли бръчки и тн

# 10
Ще следя темата ,и аз се чудя сега като ми свърши крема какъв да си взема.На Estee Lauder няма да мога да си позволя засега.Някой знае ли къде има кремове на ив сен лоран?

# 11
  • Мнения: 2 936
Ще следя темата ,и аз се чудя сега като ми свърши крема какъв да си взема.На Estee Lauder няма да мога да си позволя засега.Някой знае ли къде има кремове на ив сен лоран?

тук http://us.strawberrynet.com/skincare.aspx?BrandId=292&goChar=Y 

# 12
  • Мнения: 87
Kожата ми е в добро състояние като цяло, нямам бръчки все още, като изключим леките около очите. А за околоочен какъв крем ще препоръчате? Благодаря на всички, които ми отговориха. Hug И още един въпрос: слагате ли фон д'о тен върху дневния крем и той трябва ли да бъде с спф?

# 13
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Моята кожа е същата като твоята и съм почти на твоята възраст. Използвам и съм много доволна от Happychoc на Dr Renaud. Невероятен крем, а понеже в него има и какао, кожата ти придобива един много приятен тен. цената му е около 55 лв.

# 14
  • Мнения: 87
Моята кожа е същата като твоята и съм почти на твоята възраст. Използвам и съм много доволна от Happychoc на Dr Renaud. Невероятен крем, а понеже в него има и какао, кожата ти придобива един много приятен тен. цената му е около 55 лв.

А къде се продава този крем?

Общи условия

Активация на акаунт