Отговори
  • Мнения: 1 547
Предстои ми да правя детски рожден ден. Човекът ще навършва 3 години.

Моля да споделите за място, където сте празнували или сте присъствали на детски рожден ден и особено ви е харесало? Попаднали сте на добро отношение и мили каки; обслужили са ви на ниво; дечицата са били много доволни? Били сте гости на чудесно парти и голяма забава за малчовци?

Аз харесвам "Патета", но денят вече е зает.

Отпадат "Приказка без край" и клубовете в Младост.

И дали има смисъл да поръчам куклена постановка около 30 мин или нещо друго по-различно от обичайното?

Моля за идеи, защото нямам никакво време.

Благодаря!

Последна редакция: ср, 02 яну 2008, 23:16 от Смърфиета

# 1
  • sofia
  • Мнения: 249
аз много харесах 1 клуб в Иван вазов-мисля че се казваше джули-ленд,много е голям имат всякакви екстри- надуваем замък ,пързалки ,тротинетки батути и вс стандартни играчки.

# 2
  • Мнения: 1 547
Благодаря, BOHU! Разгледах им сайта, но прочетох в една тема, че цените са доста по-високи в сравнение с останалите.

Разгледах сайтовете на всички клубове в София, но по-скоро ме интересува нещо специално като празник, на което сте присъствали и ви е харесало?

 Wink

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 913
Нито един клуб не ми е фаворит за рождени дни!Поради тази причина 3-тия рожден ден не го правих в клуб.Иначе поканих клоуни и малките направо полудяха.

# 4
  • Мнения: 1 547
chocha, и аз съм на това мнение. Всичко е на конвейр и е напълно еднакво навсякъде.
Зная, че детето е малко, но съм сигурна, че има безброй начини да се привлече вниманието на мъниците без да се изплашат, а в същото време много да се забавляват.

Трябва да съм го измислила до утре, защото не остана време, а ако не намеря друг вариант, трябва да запазя клуб. Бляк.

Помагайте, моля! Вече мисля и за вариант хубаво заведение с аниматори - клоуни и пр.

Идеи?

# 5
  • Мнения: 1 547
Побутвам си темата, защото имам нужда от вашите мнения.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 679
Коледното ни парти беше в клуб Бъни - много хубаво забавляваха децата - имаше и театър и дядо Коледа и Снежанка и няколко джуджета - измисляха им игри - абе хареса ми, но незнам как е за РД.

# 7
  • София
  • Мнения: 15 215
Не съм попадала на място, където каките да забавляват децата. Общо взето, наблюдават ги и ги пазят да не се пердашат помежду си. Ако има някое дете на полу-бебешка възраст-обръщат му малко повече внимание, евентуално.
Ако искаш някой да забавлява децата, трябва да ангажираш допълнително клоун или аниматор. Аз така направих за 4-тия РД на Иво и останах много доволна (мисля, че гостите също).
Куклена постановка за 3-годишни деца-не знам дали е добра идея. Не съм сигурна, че ще успее да задържи вниманието им, още повече, ако са в клуб, където предизвикателството да се забавляват с различните играчки и съоръжения ще е доста голямо.
Ние ходихме преди време на РД, на който имаше куклен театър-Иво изобщо не го удостои с внимание. Децата, които гледаха, бяха 5-6 годишни.

# 8
  • Мнения: 1 547
Благодаря много за мненията ви!
Сега отивам в един клуб и ще разпитам как стоят нещата с анимацията. Надявам се да успея да направя нещо свястно.

Ще споделя опит и пак ви благодаря!   bouquet

# 9
  • Мнения: 10 567
Момичета, изненадахте ме с отзивите си. Тъкмо ползвах търсачката и дори мислех тема да пускам, защото всички други теми са за първи рожден ден или за след третия.
А нашият е втори. Разгледах няколко клуба, но... не си харесах нищо, а и някои цени са просто шокиращо високи.
Миналата година празнувахме в едно заведение на 2 етажа, първия беше затворен за нас. Всички родители седнаха на масата, а децата настанихме на постелка за игра на пода и родителите се редувахме  да ги наглеждаме.
Сега съм в чуденка, а имам само месец да го организирам. Малкия ходи на нещо като частна ясла, само 4 деца са, но рожд, ден се пада в неделя и дечицата ще ги поканим заедно с другите.

# 10
  • Мнения: 1 272
Наскоро бяхме на рожден ден на 3-годишно момиченце в клуб Мики Маус - в близост до Петте кьошета - зад църквата Св. Георги. Всички останахме много доволни и чистосърдечно заявихме, че ще препоръчваме клуба на познати. За първи път бяхме на парти, на което не се налагаше родителите да тичат след децата си. Персоналът очевидно беше подготвен както за малки, така и за по-гoлеми деца. Ако имате време, отидете да го видите - не е много голямо като пространство, но си струва за сметка на доброто качество на персонала. Peace

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 913
Там е страшно тясно и не съм очарована от нищо Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 4 412
А мен ми е интересно защо не ви харесва в детски клуб? Аз съм във вашия отбор и на мен не ми харесва детски рожден ден в клуб и се чудя защо? За едно от неща ме провокира горния пост - водя детето почти всеки почивен ден на клуб и си прочитаме вестниците с таткото, но на рожден ден предпочитам общо да празнуваме - да се хванем на влакче, да си поговоря с всичките деца, нещо общо да направим. На мен това ми липсва и други неща де.

# 13
  • Мнения: 6 206
А мен ми е интересно защо не ви харесва в детски клуб? Аз съм във вашия отбор и на мен не ми харесва детски рожден ден в клуб и се чудя защо? За едно от неща ме провокира горния пост - водя детето почти всеки почивен ден на клуб и си прочитаме вестниците с таткото, но на рожден ден предпочитам общо да празнуваме - да се хванем на влакче, да си поговоря с всичките деца, нещо общо да направим. На мен това ми липсва и други неща де.
Аз те разбирам какво искаш да кажеш. Но влакчето можеш да си го направиш и с клуб и без клуб. На всички детски рд, на които съм била съм прекарвала при децата. И ми е било страшно забавно. И преди да съм имала дете и като бях бременна, та и сега. Не знам как протича детския рд при родителите.  Laughing
Аз понякога се опитвам да вкарам родителите в играта, особено лятото, и понякога става много весело, понякога не поддават. Зависи си от компанията.
Истината е, че рождения ден го правят хората - децата и родителите гости, рожденика, родителите му. Ако ще и целият дисни свят да се изсипе, на хора, които не са си близки и не си обичат децата помежду си, нема да стане работата. И обратно.
Рожденият ден си го правят хората, това е голата истина.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 412
Ама аз нямах предвид да се хвана сама с детето на влакче, също не искам да отида при децата и да не виждам другите гости. Имах предвид повечето  деца и част от родителите. В нас не мога да поканя 30 човека, а и такава лудница ще настане, че ще ми отиде мерака за влакче. Абсолютно съм съгласна, че настроението идва от участниците, но просто за моя тип представа няма клуб. Всъщности ние ги правим в ресторант и до сега сме канили клоуни или ди джеи и става нещо като общо празненство.

Общи условия

Активация на акаунт