неприлично предложение

  • 1 355
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 99
Търся мъж с бормашина!
Да бъде сръчен и да може да монтира един таванен простир на балкона срещу заплащане.
Ако имате (познавате) такъв, моля пишете ми на лични.   

# 1
  • София
  • Мнения: 2 079
Е, огледай се за някой съсед, комшия, попитай тук-там наоколо ...
Все ще излезе някой сръчен мъж, с бормашина, в наличност.
Питай в магазина, където купи простора, все нещо от някъде трябва да излезе. newsm78

# 2
  • Мнения: 3 830
Е, огледай се за някой съсед, комшия, попитай тук-там наоколо ...
Все ще излезе някой сръчен мъж, с бормашина, в наличност.
Питай в магазина, където купи простора, все нещо от някъде трябва да излезе. newsm78

 Peace

# 3
  • Мнения: 4 585
По добре търси мъж, които бие дюбели с пистолет.
Има едни пистолети, без да пробива отвор, като гръмне и забива
болт в бетона. Става мнжого яко. Майстор, дето ще ти свърши работа с гръм и трясък.
Съседите ще си мислят за пиратки.
Иначе ако е първо с пробиване на отвор, дюбелите трябва да са анкерни.

# 4
  • Мнения: 99
Е, огледай се за някой съсед, комшия, попитай тук-там наоколо ...
Все ще излезе някой сръчен мъж, с бормашина, в наличност.
Питай в магазина, където купи простора, все нещо от някъде трябва да излезе. newsm78

Ами разбира се, че първо съм питала в магазина, после съм се огледала за съседи и едва тогава отчаяно съм пуснала тема във форума...
Wolf, мерси

# 5
  • Мнения: 8 999
acidburn, ако срещнеш такъв мъж, моля да го споделиш с нас. Аз имам неокачени полилеи, немонтирана лайсна за вана, несглобен шкаф за баня.... Вече съм се повредила и като купувам нещо, първо се осведомявам дали е свободностоящо или трябва да се монтира/сглобява вкъщи. Ако е такава порода, изобщо не купувам, колкото и да ми харесва. Дори още нямам закачалка в банята и си провесваме хавлиите върху лирата на парното.

# 6
  • Мнения: 4 970
Ех  че познато Crazy  Аз познавам такъв, който МОЖЕ, друг е въпроса дали иска #Cussing out И моят простит си чака монтажа вече втори месец  #2gunfire
baibibi , по темата със закачалките в банята, аз сложих сам-самичка лепящи се закачалки Mr. Green.Вършат работа, докато  му дойде музата на моя мъж да сложи  истински ooooh!

# 7
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
В това предложение липсва елемнта на разплащането. Би било добре ако се упомене. Все пак под неприлично могат да се разберат различни неща
плащане неприлично по-малко от обичайното
плащане неприлично много
плащане в непарично изражение   Twisted Evil
и т.н.

# 8
  • Мнения: 99
Окей, в крайна сметка след като ходих чак в napravisam.bg, най-случайно забърсах един майстор, който ремонтираше нещо на деветия етаж, и сега просторът ми е щастливо монтиран  newsm68 The end.

Общи условия

Активация на акаунт