Споделете!(Признайте си)

  • 2 464
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Споделете моля,кое е нещото което не успяхте да направите през изминалата година!
Кое е нещото което искахте да свършите през 2007 а не ви стигна времето,силата,парите....или късмета!
Всеки е потривал тайничко ръчички за нещо......но,годината изтече и е разбрал,че нещото не се сбъдна!
Ще продължите ли да се борите за това което е не се случи или ще го оставите в миналото!
Кое е нещото което ви се изплъзна между пръстите?

Аз ще се включа по-късничко! Wink

Моля,само сериозно да се гледа на темата! Sunglasses

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Мисля, мисля и не се сещам. Няма такова нещо  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 2 152
Нe намерих сили за цяла една година да вдигна телефона и да се обадя на много скъп мой човек.
Даже 5 години вече не намирам сили, а толкова много искам. Даже го и сънувам. Набирам цифрите, чувам гласа....
И тази година няма да го направя. Сигурно вече и номера не е същия.
А толкова много го желая...

# 3
  • Мнения: 2 032
Световният мир ми се изплъзна. (По-сериозно от това, здраве му кажи.)  Но ще продължа да се боря, за да има какво да споделя с  тази мила аудитория след една година.

Девойко, а вие защо клонирате заглавия на съществуващи вече теми?

# 4
  • Мнения: 2 161
И аз подобно на кръци сънувам един човек,мисля за него,а не намерих сили и желание да му позвъня.Почти съм сигурна,че и през новата година няма да го потърся,а искам.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не намерих сили за цяла една година да вдигна телефона и да се обадя на много скъп мой човек.
Даже 5 години вече не намирам сили, а толкова много искам. Даже го и сънувам. Набирам цифрите, чувам гласа....
И тази година няма да го направя. Сигурно вече и номера не е същия.
А толкова много го желая...

Просто му се обади. От какво те е страх? След разговора или ще си много щастлива или много тъжна, но второто с времето ще ти мине. напиши си ако трябва думите на едно листче, пийни нещо за кураж и действай!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 437
... напиши си ако трябва думите на едно листче...

Хах..как ме подсети, че преди години така се бях обяснявала с един младеж  Joy На път за срещата си преговарях. Толкова бях литнала по него, че си забравях мислите  Joy Много се развеселих от случката  Mr. Green

Иначе, темата е мноого обширна. Като се започне от миналогодишното ми новогодишно пожелание, да сме с мъжа ми и да се напием, танцуваме, веселим и свърша с приключването на ремонта у нас  newsm78

Много неща не успях да направя през тази година. Но пък причината е велика и всичко бледнее пред нея  Heart Eyes

През изминалите коледно-новогодишни празници бях самичка с детето. Мъжа замина на няколкомесечна командировка и бяха безумно тъжни празници. Новата година я посрешнах самичка на леглото с плачещото ми детенце. Заканих се, че следващата ще си наваксаме. Да, но пък от баницата с късметите ми се падна бебче и то вярно  Simple Smile

Тъкмо се завърнах на работа с мерак да си възобновя кариерата и се оказа, че съм бременна. И работа не успях да свърша, като хората  Simple Smile

Не можахме да заведем детенце на море на палатка. Да не повярва човек, много ми прилошаваше от пътя и морето.  Rolling Eyes

Подхванахме ремонт и аха да свършим и не би...пак остана за довършване Simple Smile

Изобщо, през отминалата година оставих много неща за свършване през тази  Simple Smile
Сигурно има и още, з акоито в момента не се сещам  Wink

# 7
  • Мнения: 750
По темата която започнахте.....Искам и аз да споделя!
Седмица преди новата година събрах сили да направя нещо за което незнаех,че мога!
Преди 4 години се разделих с любим човек....така реши съдбата!Пътищата ни се разделиха....или по скоро никога не се бяха събирали!Нямах никаква връзка с него....ни вест ни кост!Телефона му  бях изтрила когато си тръгна за последно!Но никога не го забравих.Седмица преди нова година....изпитах непреодолимото желание да чуя гласът му....само това.Да разбера,че е добре!Нищо друго!Исках да знам как е......
И съдбата реши да ми предложи шанс!
Позната от Варна ми се обади.Побъбрихме.Като тя набързо изтърси..''А!Видях ......на центъра днес!''И  продължихме да си говорим за друго!
Тогава решх да го намеря....но как!Никой не му знаеше телефона...нищо!Той не е от БГ...
Помислих и се сетих,че отсядаше винаги в един и същ хотел в града.Но забравих кой....
Потърсих в интернет имената на хотелите във Варна...четох,четох....докато не получих проблясък!
Обадих се в хотела и помолих ако имат гост на име....да му предадат телефона ми.
Казаха само ''Добре!''
Но....не получих отговор,дали човекът е в този хотел!
Започна едно мъчително чакане.Минута след минута.Час след час....Вечерта към 21 телефона прозвъня.Беше той!
Същият онзи топъл и спокоен глас!Попита ме защо го търся....Бях честна с него.Казах му,че много исках да го чуя.Да знам как е.Дали е добре.Това е всичко.Той сподели,че през тези 4 години....също е правил опити да ме намери.Но,неуспешни.Разхождал се с часове из Варна с надеждата да ме види...
На практика 4 години сме се търсили взаимно!
Разбрах,че си заминава на следващият ден.И не се знае кога ще дойде.Но ми обеща,че този път няма да трие телефона ми!Че дори и след още 4 год. ако дойде в БГ ще ми се обади.
Това нямаше значение за мен.....Радвах се само,че го открих.Че е жив и здрав.А дали ще се видим....никой незнае!
Това е нещото което исках да свърша вече 4 год. и намерих сили да го направя през 2007!
За малко пак да ми се изплъзне!

# 8
  • Мнения: X
 Не успях да стана по-позитивна а се опитвах всячески.
кръци от сърце ти пожелавам да го направиш тази година. Хем ще спреш да го мислиш, хем няма да съжаляваш, че не си опитала.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 423
Не намерих сили и време да изтрия от живота си една особа, търпях и лицемерието много време, но се надявам толерантността и доброто ми сърце да не ми попречат този път.

# 10
  • Мнения: 750
Кръци,не отлагай!
Обади му се!
Не е страшно! Wink
Поне после ти олеква! Flutter

# 11
  • Мнения: 2 152
ей страхотни сте, да знаете? Hug

Толкова е странно, как с напълно непознати хора споделяш толкова лични неща...

Ще се обадя, обещавам Simple Smile.

Джейн, догодина в твоята тема, за "Пожелайте си - равносметка 2008" Wink ще съм една от първите написала, че е осъществила желанията си.

# 12
  • Мнения: 750
ей страхотни сте, да знаете? Hug

Толкова е странно, как с напълно непознати хора споделяш толкова лични неща...

Ще се обадя, обещавам Simple Smile.

Джейн, догодина в твоята тема, за "Пожелайте си - равносметка 2008" Wink ще съм една от първите написала, че е осъществила желанията си.
Радвам се за теб мила! Hug

# 13
  • Мнения: 2 407
За миналата година всичко съм си изпълния,за тази ще видиме!

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз имам един... познат, на който искам, но не се обаждам. Тази нощ сънувах, как планувам да му се обадя и да му кажа, че съм се сетила за него защото съм го сънувала Laughing
Обаче няма да му се обадя.

Общи условия

Активация на акаунт