Къде РД за 8 год. госпожица?

  • 886
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 196
Предстои ни съвсем скоро да празнуваме 8 годишния рожден ден на дъщеря ни. Търсим подходящ клуб за целта. В повечето сме били вече, или като гости, или за наш РД, но всички са за по - малки дечица. Та въпросът ми е, може ли да ми препоръчате място, което е подходящо за тази възраст. Най - удобно би било, ако е в Младост, Дружба, Гео Милев, Слатина, Редута....
Ще съм много благодарна, ако някой може да сподели лични впечатления, защото нямам време за проучване.  bouquet

# 1
  • Мнения: 151
 Много добри впечатления имаме от празнуване на 10-годишен РД с "Малчуган - великан" www.malchugan-velikan.com.
 Те имат голям списък от заведения, в които организират партито - избирате което е удобно за вас. Ние празнувахме в пицария Мис Каприз на ул. Кракра, защото беше близо до училището и удобно за повечето гостенчета. Партито беше много забавно - с DJ, много музика; много забавни игри, организирани от момичетата  -   децата бяха много доволни. Имаше и възможност родителите, които дойдоха, също да бъдат настанени и почерпени.
Мисля, че заведението, което изберете, ще работи само за вас по време на празника и няма да ви пречат други посетители.
 Ако не намерите по-добър вариант от този, мисля, че няма да съжалявате.

# 2
  • Мнения: 196
Благодаря ти idra, ще го проучим, струва ми се добър вариант. А можеш ли да ми кажеш какви са цените и дали има изискване за броя деца? И за нас е най - близо една от пицариите Мис Каприз.

# 3
  • Мнения: 151
 eliza, позабравила съм колко ни стуваше удоволствието, защото беше през м. май 2007г. В "Малчуган - великан" ще те информират за цената на забавлението, плюс вероятното меню /пица, сок или кола/, плюс тортата, която ще си набавите - не е от най-евтините партита, но дъщеричката ви вероятно заслужава такова внимание.
Между другото се сетих за още един вариант - при по-големите дечица е интересно да празнуват в боулинг,  точно в Младост /в бившия Кореком/ видях, че има реклама за такава зала - ако ви е удобно можете да проучите там как стоят нещата. Знам, че за децата е интересен вариант, но аз миналата година не успях да намеря такава зала, която да има удобен достъп за повече деца.
Пожелавам успех в избора на място за парти и незабравим Рожден ден!

# 4
  • Мнения: 196
Още веднъж благодарности idra  Hug Ние не търсим най - евтин вариант, питах информативно за цените, разбира се че всяко детенце заслужава незабравимо прекарване на рождения си ден.

# 5
  • Мнения: 191
Ние днес запазихме час в Клуб Приказка без край, салон Замъка, който е за големи деца. Клубът е в Гео Милев, ул Голаш 14. Ще имат Сървайвър парти. Били сме там на рожден ден и сме доволни.

Общи условия

Активация на акаунт