Задържане на течности по време на овулация?

  • 4 042
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
От 2 цикъла насам забелязвам нещо странно, което ме притеснява  Rolling Eyes По принцип не задържам особено много течности през втората половина на цикъла си. От два месеца насам обаче забелязвам, че малко след началото на овулацията, ми отича едното око. Няколко сутрини поред се събуждам така, след което положението се нормализира и така до следващия път. Нямам никаква друга промяна в цикъла, както и начина на живот и се чудя на какво може да се дължи. Едва ли са бъбреци - би трябвало и двете очи да ми отичат, пък и това съвпадение с настъпването на овулацията  Thinking
Случвало ли ви се е нещо подобно и изобщо как се справяте с неприятните отоци, свързани с цикъла?

# 1
  • Мнения: 1 984
дано това ти помогне - http://en.wikipedia.org/wiki/Premenstrual_syndrome посочения от теб симптом е на първо място...

# 2
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Да не пиеш нещо обезболяващо? От един нимезил получих алергична реакция подуване на едното око. Не разбрах че е от него докато не отидох при алерголог по друг повод и случайно споменах.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Да не пиеш нещо обезболяващо? От един нимезил получих алергична реакция подуване на едното око. Не разбрах че е от него докато не отидох при алерголог по друг повод и случайно споменах.

Ами, аз карах един тежък грип и пих какво ли не, но пък миналият месец нямам спомен да съм пила някакви лекарства, а и тогава по време на овулацията имах оток на едното око  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт