Червена урина?

  • 29 045
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 412
от няколко дни ми е почти тъмно-червена урината,бъбреци ли са...а не ме болят? Thinking Outta Joint

# 1
  • Мнения: 139
от няколко дни ми е почти тъмно-червена урината,бъбреци ли са...а не ме болят? Thinking Outta Joint
Принципно знам,че по-тъмната урина не е хубаво,ама червена трябва да идеш на лекар.Защото не искам да те плаша,ама леля ми така получи кръвоизлив.Но може и да не е това.Отиди на лекар за всеки случай!!! Peace

# 2
  • Мнения: X
Понеже съм имала проблеми с бъбреците и знам, че смяната на цвета на урината е последния стадий на бъбречното заболяване.
Имаш ли болки при уриниране ,парене или други симптоми, съпътстващи уринирането?

При хепатита също потъмнява урината, но става по-скоро кафява.

При всички положения трябва да отидеш да си пуснеш изследвания на урината.

И аз днес съм с болки в бъбреците. Tired

# 3
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Ако си яла червено цвекло, може да е от храната.

Освен гореизбоените болести - при мононуклеоза урината става с цвят на тъмна бира.

# 4
  • Мнения: 3 412
ох,какво заболяване бее ooooh! Confused имала съм камъни и бъбречни кризи,ама такова чудо.. червено цвекло ядох на 31..а и друг път съм яла,ама не е имало оцветявания Shocked,като си предстставя бой с пенсионери пред кабинета на джипито ooooh!,а и малката за толкова веме пак ще трябва да я оставя Confused

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Сигурно наистина е от цвеклото  Thinking
На мен ми се е случвало да имам по-тъмна и червеникава урина, когато не съм пила много течности и не съм пишкала дълго. Да не би и твоят случай да е такъв?
По принцип ме е гнус от обществени тоалетни и понякога стискам  Blush колкото и да е неправилно и резултатът е такъв... Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 3 412
Сигурно наистина е от цвеклото  Thinking
На мен ми се е случвало да имам по-тъмна и червеникава урина, когато не съм пила много течности и не съм пишкала дълго. Да не би и твоят случай да е такъв?
ами не мила,пиядаже много течности заради кърмата,а цвекло и друг път съм яла,значи трябва да се редя с бабите-няма начин Cry

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
ами не мила,пиядаже много течности заради кърмата,а цвекло и друг път съм яла,значи трябва да се редя с бабите-няма начин Cry

Успех, тогава  thumbsup Дано да е нещо безобидно и после да пишеш!

# 8
  • Мнения: 3 412
благодаря на всички Hug

# 9
  • Мнения: 77
Червената урина е признак за цистит(възпаление на пикочхия мехур).Отиди на уролог,колкото можеш по-бързо.Не искам да те плаша,но трябва да го излекуваш в начален стадии,защото може да се превърне в хроничен. Успех!  bouquet

# 10
  • Мнения: 77
 А забравих да те питам ,дали усещаш парене ,когато ходиш до тоалетна?

# 11
  • Мнения: 3 412
А забравих да те питам ,дали усещаш парене ,когато ходиш до тоалетна?
не,интересното е,че нищо не усещам,пуснах си ПКК и нищо не излезна там,явно някакви песъчини или малки камъчета вадя

# 12
  • Мнения: 77
 A ходи ли на лекар? Може би трябва да си направиш изследвания на урината,а не ПКК Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 3 412
A ходи ли на лекар? Може би трябва да си направиш изследвания на урината,а не ПКК Rolling Eyes
пропуснах да кажа,че и урина ми пуснаха

# 14
  • Мнения: 77
Кажи какво е станало, като излезнат резултатите

Общи условия

Активация на акаунт