Помощ, трябва ми решетка за детско креватче...

  • 2 426
  • 5
  •   1
Отговори
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Момичета, знаете ли дали някъде се продават отделно решетки за детски креватчета. Преди малко местихме креватчето от стаята в спалнята и мъжът ми неволно подпря с крак решетката, в резултат тя се счупи. Креватчето ни е като първото в дясната колона http://www.dibobg.com/products.html#
Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 8 272
Муцунка, обади се в Дибо, при нас решетката била нещо счупена като доствили легото на Ели и я сменили на мъж ми

# 2
  • Мнения: 1 756
Има в магазин Джъмбо, на много прили4ни цени Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 295
От Дибо лятото си купих само решетка, 20- 25 лв беше, не си спомням точно.

# 4
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 562
Има в магазин Джъмбо, на много прили4ни цени Peace

Да бе, благодаря! 3/4 от покупките от там се оказаха абсолютни боклуци! Какво от това като нещото струва не 70 лв, ами е 40 лв, или вместо 20 е 10 лв... но после се оказва че не става за НИЩО! Не благодаря! Покупките оттам - вече само с повишено внимание!

В най-общи линии - в Джъмбо наистина има много евтини неща, със съответстващото им качество. Което е скъпо, си е скъпо и там. А специално решетките пък - да има ги за по 30 лв най-евтините, ако не се лъжа, но нито спецификация има на тях, нито размери се виждат... който иска да рискува за своя сметка.

Най-добре е да се провери в Дибо - така и така леглото е купено оттам.

# 5
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Благодаря, че се включихте, момичета Hug!
Още снощи писах на Дибо и сега виждам, че са ми върнали мейл с добри новини. Има във всеки техен магазин и цената е 24лв.

Общи условия

Активация на акаунт