ПОмощ,адско изпотяване от седмия месец

  • 2 089
  • 14
  •   1
Отговори
Здравейте, момичета! Вече започнах много да се притеснявам и реших да ви питам.От около седмия месец на бременността ми започна страхотно изпотяване, през нощта по главата и шията, а през деня , ако се поразмърдам малко повече, т.е. при малко по-голямо физическо усилие. А сега, особено през нощта положението е ужасно, сякаш спя в басейн, ставам през два часа да се преобличам, усещам как капки пот ми се стичат по лицето, ставам по два пъти на нощ да си суша косата с сешоар.Доктора не ми обърна особено внимание, като му се оплаках.
Кажете ми, дали има и други с такъв проблем. Наистина доста напълнях, но дали е от това...

# 1
  • София
  • Мнения: 6 664
Ами нормално е - килограми + хормони водят до това. Аз не бях качила много - 14 кг., но ми беше топло непрекъснато и само отварях прозорците миналата зима. Лошото е, че и досега нощем ми е топло, все още кърмя и хормоните ми не са се регулирали. Тази нощ станах и отворих широко вратата към терасата (при минус 10? навън) да се проветри за 5-10 мин., мъжът ми се събуди и изкоментира, че съм се побъркала Grinning.

# 2
Лошото е , че на мен не ми е топло, нормално ми е , даже понякога хладно, а се изпотявам

# 3
  • Мнения: 160
И аз се потях доста няколко дни чувството е ужасно -събуждам се с прогизнали чаршафи и косата ми мокра

После имах хрема за малко и ми премина. Сега обаче пускам вечер за много малко радиатор в стаята и после спя едва ли не на студено и съм по-добре. Може би и на теб ти предстои настинка като на мен дано да отмине по-бързо.

Обаче пък пишеш, че при теб продължава от дълго време...може би наистина е от хормоните.

# 4
  • Мнения: 750
Това е напълно нормално, не се притеснявай - хормони!

# 5
  • Мнения: 287
К'во да правиш- хормоните врят и кипят Laughing
При мен изпотяването продължи и доста след като родих. Само си представи запъхтяна буташ количка по нанагорнище Mr. Green Никой дезодорант не може да те спаси Laughing
Ще премине, трябва да се свалят килограмите и да се успокоят хормоните, въпрос на време.
Леко добременяване и още по-леко раждане Grinning

# 6
  • Мнения: 8 999
И напълняването е допринесло, но най-вече е от бременността и бушуващите хормони. Аз се потях като прасе докато кърмех - бебето суче, а между циците ми се стича рекичка. То се случи и доста горещо лято като родих, ама такова потене не помня, аз почти не се потя /когато не съм бременна и не кърмя!/. Та искам да ти кажа - спокойно! Тепърва ще си свидетел на много аномалии.

# 7
  • Мнения: 306
и аз бях така много е гадно по 100 пъти ставах през ноща

# 8
  • Мнения: 13
Успокоих се, щом при повечето мами се случва. И аз съм така от бременността и в момента докато кърмя, сменям по 5 пижами вечер.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз се потях мнооого  Crazy

# 10
  • Мнения: 719
Мдаа, за жалост потенето е една от "екстрите" на бременеенето. Mr. Green
И после ще продължи с кърменето.....
Не се притеснявай, Шъ отмине. Crazy Hug

# 11
  • Мнения: 4 433
Да нормално е и аз се потях Tired

# 12
  • BG
  • Мнения: 1 900
Нормално е.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Нормално е килограми , хормони...аз лично вече не се , но бях така като беше по-топло

# 14
  • Мнения: 645
нормално е аз лично и сега като се уморя или ходя много се загрявам и се запотявам,но нощем нямам такива проблеми

Общи условия

Активация на акаунт