Открити зимни пързалки

  • 5 866
  • 25
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Момичета,на коя пързалка ще ме посъветвате да заведа децата в София?Коя е по-голяма и удобна и къде има място да паркирам колата?
Търсих подобни теми,но не намирам!
Имам и още едно питане,дават ли кънки под наем на откритите пързалки?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 708
Аз знам за две открити, едната е зад НДК, другата е на езерото Ариана, и на двете дават кънки под наем, има и доста хора. За паркиране - и на двете е трудно, но с повече късмет при Ариана е по - лесно (преките на Иван Асен), а при НДК има платен паркинг

# 2
  • София
  • Мнения: 980
Ние ходим на езерото Ариана, дават кънки под наем, включително и малки номера,
пързалката е хубава, отворена е цял ден.

# 3
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Много ви благодаря, а как пускат хората на кръгъл час или който,когато отиде?
Надявам се днес да няма много хора,нали е работен ден Sunglasses

# 4
  • Мнения: 2 700
За малки деца не ти препоръчвам "Ариана". Когато ние ходихме беше лудница от препускащи във всички посоки възрастни. Струва ми се някак по-опасно за деца. Иначе ледът е по-добре поддържан. На всеки час и половина го оправят. Пред НДК също го оправят, но на ръка, а не машинно. И на двете места няма гардероб за обувките, така че ако не оставите някой, който да ви пази багажа, предвидете раница за на гръб.
Навсякъде пързалките са средно на два часа - час и половина пързалка и половин час почистване. Пред НДК май имаше сесия от 16,00 ч, т.е смятай напред и назад. Не съм сигурна, но на "Ариана" май беше от и половина.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 745
Мен ме изнтересуват кънките под наем. Кой е най-малкият номер?
И ние мислехме да минем покрай Ариана, поне да видим за какво става дума. Дияна уж има желание да се учи да кара кънки Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 700
Не знам кой е най-малкият, но със сигурност имат от 33 нагоре. Принципно кънките трябва да са поне един номер над този на обувките.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 866
И ние мислехме да минем покрай Ариана, поне да видим за какво става дума. Дияна уж има желание да се учи да кара кънки Simple Smile

Ако ще се учи, направо прескочете откритите пързалки. Миналата зима гледах как "инструкторите" на Ариана влачат децата по леда под предлог, че ги учат да карат. Да не говорим, че в 10 сутринта не бяха съвсем изтрезнели. Аз бих заложила на треньори и спокойна, голяма пързалка. Както и направих, де.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 109
Подробна програма на всички ледени пързалки в София и Перник (+ закритите).

Лично аз съм много доволна от пързалката в Зимния дворец- голяма е (вече е в основната зала), ледът е хубав, има удобства- гардероб, място за преобуване, бюфет, малки номера кънки.

Паркирам в една уличка точно преди самия Дворец и винаги намирам места.  Peace

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лично аз съм много доволна от пързалката в Зимния дворец- голяма е (вече е в основната зала),

ако е наистина в залата, се навивам. Но долу, в мазата е  Sick Чудя се, как може деца да тренират долу...
Иначе Ариана.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 109
Имам въпрос към тези, които са ходили вече на Ариана- има ли гардероб? Има ли място, където човек спокойно да си обуе кънките?

# 11
  • София
  • Мнения: 39 745
Имам въпрос към тези, които са ходили вече на Ариана- има ли гардероб? Има ли място, където човек спокойно да си обуе кънките?
За малки деца не ти препоръчвам "Ариана". Когато ние ходихме беше лудница от препускащи във всички посоки възрастни. Струва ми се някак по-опасно за деца. Иначе ледът е по-добре поддържан. На всеки час и половина го оправят. Пред НДК също го оправят, но на ръка, а не машинно. И на двете места няма гардероб за обувките, така че ако не оставите някой, който да ви пази багажа, предвидете раница за на гръб.
Ако ще се учи, направо прескочете откритите пързалки.
Ако ще се учи, ще я уча аз. Стига мъж ми да ми даде да се кача на кънки Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 3 109

Мерси, явно не съм чела внимателно.... Embarassed Hug

# 13
  • Мнения: 75
Какви са таксите за тези пързалки за деца и за възрастни?

# 14
  • София
  • Мнения: 39 745
Дайте да направим едно групово посещение. Дияна отдавна ме навива.

Общи условия

Активация на акаунт