Моля дайте инфо за 1 ОДЗ

  • 800
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Здравейте мили майчета,

Мисля да пускам малката от септември на ясла живот и здраве и съм се спряла на това 1 ОДЗ което се намира на ул.Брегалница това е пресечка на Пиротска зад 134 Соу.На това ОДЗ съм се спряла защото каката учи в 134-то и ще ми е удобно.

Моля ако има някоя мама която детенцето и е или в яслата или в градината моля за отзиви.

Благодаря Ви предварително  Grinning

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 14:16 от Nivi

# 1
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Ако имаш възможност първо опитай в ОДЗ 1, те са в един двор с 134 у-ще.
Бях записала малкия в 119, но после го приеха в ОДЗ 1 и съм доволна, на моя позната детето ходи в 119 (щяха да бъдат в една група с моето дете) разказва и добри и не толкова добри неща.
119 е градина, а в ОДЗ 1 има яслена група.

# 2
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Видях, че си поправила заглавието.За ОДЗ 1 ,като цяло съм доволна.
Персоналът е много добър и внимателен, условията в градината също.
За госпожите,  които сега водят предучилищната група и септември ще бъдат на първа група мога да поразпитам и да ти пиша повече подробности, ако те интересува.
Иначе за градината не се колебай , при мен беше същата ситуация каката ни учи в 134 у-ще, а брат и тръгна септември на градина в 1ОДЗ.

# 3
  • Мнения: 43
Много ти благодаря еми ако може да разпиташ ама ние на есен ще бъдем в ясла живот и здраве,така че надали ще бъдат бъдеме при тези госпожи.Поправих го защото всъщност видях че е 1 ОДЗ.

Много благодаря за информацията.  Simple Smile

# 4
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Моля, няма за какво  bouquet
Ще гледам да разбера нещо за яслата, в групата на сина ми има деца които са били там на ясла.

# 5
  • Мнения: 3 886
ЗА 119 и аз имам минусови  оценки.Предпочитам 1 ОДЗ но н ие ще сме в 65ЦДГ която е много добра. близко ми е с 18 то училище. Peace

Общи условия

Активация на акаунт