Отговори
ей тази зима ме довърши. боледуваме постоянно и то все с висока температура. какво да правя. да я спра ли от градина....вече давам на заето!когато го погледна с тези тъжни очички и горящо челце ми идва да пукна!помагайте...

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Можеш да даваш имуноподсилващи.И да спреш детето за известно време от градината докато се стабилизира за месец-два. Peace

# 2
  • sofia
  • Мнения: 176
И моите и двечките са така. От ноември месец просто не са оздравявали. Малката тръгна на градина и три дена ходи, три седмици се лекуваме. Досега не беше пробвала антибиотик, вече трети свършва...Аз твърдо съм решила да ходим при хомеопат и да наблегнем на имуностимулиращите, дано са ефикасни и другата зима да не стигаме до антибиотици...

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
и ние сме така, за два месеца 3 антибиотика изпи и не се оправя, водих го на уши нос гърло и искат да му махат носната сливица, твърдят че оттам боледува, а и имунната система явно му е отслабнала от тези лекарства, та ще го оставя целия януари в къщи да се закрепи малко. Пробвай с някакви витамини да го подсилиш и дано Новата година да е по-здрава за децата Peace

# 4
  • Мнения: 46 438
Ако имаш възможност я спри и я стабилизирай вкъщи - много сън, здравословно хранене, излизане на открито и спиране на контакт с болни в затворено помещение правят чудеса.

# 5
  • Мнения: 218
нищо не помага... миналата година моята пи респивакс - беше добре... тази година респивакса не помогна...

преди коледа в групата не бяха останали деца за да им направят тържеството за празниците от тези гадни вируси...

бтв - градините са инкубатор за вируси, ама с тях зле, без тях - още по зле...

п.п. от септември сме на режим - 4-5 дена на градина - 2 седмици болна в къщи....

# 6
  • Мнения: 3 499
И моята беше така като тръгна на ясла през май. Въпреки, че беше топло, все беше болна - най-вече с температура. Имало е случаи по 4 дни не можем да свалим Т с нищо и нито за минута. Сега си мисля, че може и да е било от зъби, защото заминахме на море през отпуските и за 1 седмица й избиха 3 кътника. Ама чак пък толкова!!! ooooh! Така е докато придобие имунитет. С тия ясли... Те са нож с две остриета. Ама какво да се прави.

# 7
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Консултирай се с лекар и и дай нещо за подсилване на имунната система.Даваш ли през есента и зимата витамини?Не зная дали си слушала за този човек който дърпа уши в Монтана.Много хора не вярват.Моят син постоянно боледуваше и искаха докторите в Пазарджик да му извадят сливиците.Тогава чухме от познати за този човек и решихме да пробваме.Дърпаха му ги 2003год. и от тогава да не чуе Twisted Evilнито веднъж не е боледувал.Даже като беше болен от шарка гърлото му беше цялото в пъпки и червено,а сливиците не бяха.Ако вярваш в тези работи имам адрес и телефон мога да ти ги напиша.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 762
И ние имаме излекувано детенце от този човек. И тя от години не е боледувала от сливици. Опитайте, става въпрос за едно подръпване. Ако не помогне, поне няма да навреди. Знам, че сега ще ме оплюете за тази рецепта, но на моя син му давам по един месец през зимата чаша топло мляко с лъжица мед и един жълтък. Вярно малко е притеснително с тоя птичи грип, но яйцата са домашни от сигурни кокошки  Laughing Страшно му помага. Засилва имунната му система. Има и много други бабешки рецепти на които аз много вярвам. Пожелавам на всички дечица да оздравеят бързо, за да не ви тревожат вас майчета  Peace

# 9
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
ей тази зима ме довърши. боледуваме постоянно и то все с висока температура. какво да правя. да я спра ли от градина....вече давам на заето!когато го погледна с тези тъжни очички и горящо челце ми идва да пукна!помагайте...
Ако искаш ще ти испратя адреса и телефона можеш да се обадиш предварително.Моето дете беше тогава на4 години

# 10
  • София
  • Мнения: 888
Давай някакви имунностимуланти. Аз давам цитросепт -  от септември до сега е боледувала само два пъти и то хрема и кашлица,без температура. Освен това калявам - децата спят при 17градуса, не ги обличам много,никога не загръщам  с шал цялото лице и най -вече излизане два пъти дневно в студ и пек.

# 11
  • Мнения: 624
blok4e, насърчавай детето ти да тренира нещо. Когато бях малка се занимавах усилено със спорт и не се разболях няколко години нито веднъж. И днес като попитам някой, който тренира нещо, отговорът е същия, че почти не се разболява.

# 12
  • Мнения: 1 217
Моето бебе е още малко и незнам дали мога да те съветвам нещо,но ще ти кажа аз какво правя.
От близо месец давам на Калоян пшеничен зародиш в кисело мляко всеки ден.
Честно казано той има специфичен вкус и не се приема много.Аз лично не го понасям,но детето яде.
На самата му опаковка пише,че е за усилване на имунната система след боледувания.
И другото което яде всеки ден е пресни плодове,даже в пюрето капвам няколко капки лимон пресен.

# 13
  • Мнения: 2 908
Ние още не ходим на ясла,не знам как ще е там,но мога да кажа и друго-дъщеря ми от сега яде суров чесън в пюретата,освен всичко друго описано по-горе.Не вярвам в изкуствени имуностимуланти-чесън,плодове,свеж въздух,каляване....

# 14
  • Мнения: 959
Аз, давам на моето детенце Имунобор кидс, засега да не чуе Twisted Evilне сме боледували, като изключа лека хрема с лека кашлица.

Общи условия

Активация на акаунт