Ел.турбочетка за Zelmer Aquario с воден филтър ?

  • 2 648
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 173
Имам въпросната прахосмукачка от няколко месеца и бях чувала,че за нея се продават допълнително ел. четки (тупалка).Ако някой има такава,моля да ми каже от къде да си я купя.И доволни ли сте от нея ?
От самата прахосмукачка не съм много доволна- Всмукателната и мощност е слаба и се налага да търкам по килимите доста за да почистя влакната и космите.Надявам се с турбочетката да работи по-добре.

# 1
  • София
  • Мнения: 344
Имам Зелмер Делфин , но моята турбочетка не е електрическа, защото моделът не позволява  такава. Много лесно и качествено почиства персийски килим и мокет. Денси са вносител на Зелмер, затова най- сигурно е  да провериш в техните магазини.

# 2
  • Мнения: 173
Имам Зелмер Делфин , но моята турбочетка не е електрическа, защото моделът не позволява  такава. Много лесно и качествено почиства персийски килим и мокет. Денси са вносител на Зелмер, затова най- сигурно е  да провериш в техните магазини.
Благодаря  HugМежду Делфин и Акварио нямаше никаква разлика,така че  и аз ще трябва да взема като твоята четка !

# 3
  • София
  • Мнения: 2 079
Магазините Денси са най-големият дистрибутор на прахосмукачките Zelmer.
Трябва да имаш извод за турбочетка, за да си купиш такава.
Аз ползвам Zelmer 1500.0 Twister и съм безкрайно доволна от страна на изсмукването - всмукателна й мощност е 500W. Имам и турбочетка към нея, която купих допълнително от Денси - Студентски град.

# 4
  • София
  • Мнения: 344
На моята прахосмукачка няма извод, затова ползвам турбочетката, която работи само с всмукателната сила на самия уред- пак върши работа  Peace

Общи условия

Активация на акаунт