къде около бургас за няколко дни

  • 1 708
  • 6
  •   1
Отговори
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Моля ако сте посещавали някое място не далеч от Бургас да споделите. Събота и неделя все се чудем къде да отидем, освен на Божура. За предпочитане е хотела/хижата да има ресторант че какво ще правим иначе освен разходки, поне да пием и ядем  Laughing

# 1
  • Мнения: 1 893
В другата тема похвалих хотел "Бялата мечка" на Карандила, но засега пътната обстановка не ползволява пътуване до там. Ходим също в Котел и на Караджейката.
Не е така близо като Божура обаче.

# 2
  • Мнения: 738
Все се каня да отида до Минералните бани... Thinking Някъде имаше линк за няколко хотелчета там и изглеждаха много прилично...

# 3
  • в джунглата
  • Мнения: 916
И аз си мислех за минералните бани, но като си представя че баба ми редовно посещава такива места и ще е пълно с неини набори, се отказах.

Къде е това Караджейката?

# 4
  • Мнения: 738
Караджейката е до Котел, след Градец. Наистина е много хубаво, аз ходя и на Ичера. Но не е много близо. Иначе на Караджейката стаята е към 20 лв, кръчмето е много добре, а най-големият кеф е да закусиш на терасата точно над реката Crazy И Котел и Жеравна са наблизо, там ходя пролетта обаче, че сега зимата по тия пътища... ooooh!

# 5
  • Мнения: 4 435
Караджейката е до Котел, след Градец. Наистина е много хубаво, аз ходя и на Ичера. Но не е много близо. Иначе на Караджейката стаята е към 20 лв, кръчмето е много добре, а най-големият кеф е да закусиш на терасата точно над реката Crazy И Котел и Жеравна са наблизо, там ходя пролетта обаче, че сега зимата по тия пътища... ooooh!

Опааааа,пу изказана. Whistling
Ти с кой ходиш там,а? Mr. Green

# 6
  • Мнения: 738
Караджейката е до Котел, след Градец. Наистина е много хубаво, аз ходя и на Ичера. Но не е много близо. Иначе на Караджейката стаята е към 20 лв, кръчмето е много добре, а най-големият кеф е да закусиш на терасата точно над реката Crazy И Котел и Жеравна са наблизо, там ходя пролетта обаче, че сега зимата по тия пътища... ooooh!

Опааааа,пу изказана. Whistling
Ти с кой ходиш там,а? Mr. Green

 Whistling Whistling Whistling
...И най-важното- обхват имах само като си сложа телефона в един цървул над камината и на еди коя си плочка до оградата  Mr. Green Кееееффф!

Общи условия

Активация на акаунт