Препоръчайте ми детска градина в ж.к Суха река

  • 2 422
  • 10
  •   1
Отговори
Посъветвайте ме коя детска градина да избера.Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 112
И аз се интересувам. Колебая се между 5 и 74 ОДЗ, но нямам информация. Ако някои знае нещо да се включи

# 2
  • Мнения: 112
Намерих тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=212179.0
и ме притесни написаното за 74 ОДЗ, защото смятах там да ми е първо желание. Някои да има дете там?

# 3
  • София
  • Мнения: 958
Зад 220 блок, не много голяма къща. Преди доста време беше, когато синът ми ходеше там, но бях изключително доволна от персонала.
Разбира се, нещата са много динамични в България, но може да проучиш допълнително.

Успех!

# 4
  • Мнения: 1 044
Зад 220 блок, не много голяма къща. Преди доста време беше, когато синът ми ходеше там, но бях изключително доволна от персонала.
Разбира се, нещата са много динамични в България, но може да проучиш допълнително.

Успех!
Градината е с много добър персонал, условията са повече от добри, дворът е чист със здрави съоръжения за игри. Има малък проблем, няма места поради големия интерес. Нас не ни приеха, а ни е супер удобна-живеем отсреща.

# 5
  • sofia
  • Мнения: 1 184
В 74 ОДЗ ходят децата на 2 мои приятелки. Едното ходи от ясла там, а сега са 2-ра група. Да ти кажа не съм чувала да се оплакват от нещо, дори много бързо се адаптираха. Храната е добра(като за ДГ) - от там аз взимах детска кухня. Даже синът ми беше приет в яслата, но ние се преместихме и така и не я посетихме.

# 6
  • Мнения: 2 208
Зад 220 блок, не много голяма къща. Преди доста време беше, когато синът ми ходеше там, но бях изключително доволна от персонала.
Разбира се, нещата са много динамични в България, но може да проучиш допълнително.

Успех!
Може ли да ме ориентирате къде е 220 блок? Да не става въпрос за 117 ЦДГ?
За 117 и аз съм чувала само много добри отзиви.

# 7
  • София
  • Мнения: 627
Може ли да ме ориентирате къде е 220 блок? Да не става въпрос за 117 ЦДГ?
За 117 и аз съм чувала само много добри отзиви.

Като гледам картата блока се намира срещу базар Поли, т.е. става дума за 117 ЦДГ.

# 8
  • sofia
  • Мнения: 1 184
Ние бяхме компанийка, която си гледаше децата в парка на Герена. Когато пораснаха децата всяко тръгна в различна градина - ОДЗ 3 в Стефан Караджа,ОЗД 5 срещу поликлиниката,ОДЗ 74, ЦДГ 117, ЦДГ "Звънче"(не му знам номера) зад Фантастика в Хаджи Димитър, градината на ул. "Бесарабия", яслата на ул. "Шонев". Е, говорили сме си за градините и никой не се е изказал за никоя от тях крайно отрицателно (,както и крайно положително между другото). Най-обикновени общински градини.

# 9
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
Забравяте че има още 2 градини от другата страна на Ботевградско шосе. ooooh!
Ани ходи в 110ОДЗ,бившата санаториална,много добро и огганизирано заведение.
Преди беше в 63 ясла "Беборани".Директорката е много мила и разбрана жена,с някои от лелките имахме търкания и то не аз ,а детето не ги хареса.
Пак лично мое мнение:от няколкото ми срещи с директорката на градината до блок 100,не останах с добри впечатления от нея.

# 10
  • Мнения: 112
Благодаря за отговорите. Много е трудно да избереш къде да гледат детето ти. Особено мнението за тези лелички- Снежа и Петя от 74 ОДЗ /към което посочих линк в предишния пост/ е много стряскащо. Някой да е чувал нещо за тях?

Общи условия

Активация на акаунт