get.bg

  • 796
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68
Здравейте, интересувам се някой дали си е поръчвал парфюм от гет.бг? И дали сте доволни?

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 15:31 от vesira

# 1
  • Мнения: 4 435
.

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 15:52 от Slav4e_Av4e

# 2
  • Мнения: 68
Здравейте, интересувам се някой да ли си е поръчвал парфюм от гет.бг?


 hahaha Joy
кое е толкова смешно Thinking

# 3
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
аз не съм, ама кое е смешното?  newsm78

# 4
  • Мнения: 4 435
.

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 15:52 от Slav4e_Av4e

# 5
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
е, така може. то темата май е за "на пазар". vesira, пробвай там. има много теми за различни онлайн магазини.

# 6
  • Мнения: 68
Еми смешното е,че има няколко теми по въпроса,много дълги и много изчерпателни и всичко,което те вълнува може да бъде намерено там.Смешното е,че никой не използва търсачката по предназначение.Смешното е,че на ден по няколко пъти се пускат така излишни теми,заради това,че никой не си прави труда да потърси първо.
Еми аз използвах търсачката и намерих една тема, в която ставаше въпрос за телефон.

# 7
  • Мнения: 4 435
Има доста.Ето ти една много полезна,в която пише за доста сайтове,има и за get.bg.Мисля,че ще ти помогне.http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233807.0

# 8
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Брат ми си е купувал от там BVLGARI. А преди това имаше същия, купен от нормален магазин. Този от гет.бг миришеше малко по-леко.

# 9
  • Мнения: 5 622
Еми смешното е,че има няколко теми по въпроса,много дълги и много изчерпателни и всичко,което те вълнува може да бъде намерено там.Смешното е,че никой не използва търсачката по предназначение.Смешното е,че на ден по няколко пъти се пускат така излишни теми,заради това,че никой не си прави труда да потърси първо.

Чакай чакай..Спри се малко  Wink Аз съм тук от 3 години, не знам ти от колко си. За това време съм виждала теми да се повтарят и подесетват, N брой пъти..Но винаги когато мога помагам по същество, без значение колко пъти преди това съм казала същото.

Нали за това са форумите. Защото в противен случай, в един определен момент няма да има нужда да пишем, а само ще позлваме търсачката.....

# 10
  • Мнения: 4 435
Е,какво е лошото да дам направо готова тема и да прочете много отзиви веднага и да си направи извода.Супер бързо е.А това кой от колко време е тука,не мисля,че има значение,и аз виждам едни и същи теми,но защо пък да не се гледат и старите? Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 68
Благодаря на всички!!!  HugНай-вече на Бубето  bouquet

# 12
  • Мнения: 4 435
Айде,нека има мир,изтрих си постовете.

# 13
  • Мнения: 2 171
Аз съм си поръчвала веднъж парфюм от този сайт. Беше със сигурност оригинален. Останах доволна, бяха бързи и коректни. Това беше обаче преди около 1 година. Сега не знам дали се е променило нещо.

# 14
  • Мнения: 199
Преди около 2 месеца  пазарувах от този сайт!По принцип за първи път се престраших!Толкова много се пише за онлайн търговия,че и не знаех какво и да мисля! Едни доволни, други не ! След като получих моят парфюм/"Любов... "на Нина Ричи/ и се успокоих че е истински и всичко е наред,след няколко дни имаше оплакване за съшия парфюм ,но в по малък грамаж,че бил менте....Не бил траен ...А това е толкова относително!При мене е траен ,при другия -изобщо не се усеща след половин час...Рискувай, ако цената заслужава!

Общи условия

Активация на акаунт