Филмчета за най малките!

  • 1 200
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 619
Отварям една тема,която се надявам,че не е започвана до сега тук.Ако я е имало някъде или още я има ,моля да ме извините и обещавам,че ще я преместя или изтрия.........!Моя син е на 1.5м. и много му харесват тези филмчета за най-малките като например: Teletubbies(Итеглих го от zamunda.com) и Baby Einstein(в zamunda ги има всичките им серии за деца,но явно не са активни и не могат да се изтеглят,а и са много голями като размер),при мен една приятелка ги изтегли от друг сайт(ако някой се интересува ще я попитам)и ми ги записа на диск-страхотни са и те са с обучителна цел!Давайте предложения,че при тази зима която ни споходи децата ще се побъркат-поне да ги забавляваме  по някакъв начин!

# 1
# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Синът ми е на 1г. и 7м. и в момента се е загледал в "Кой е по-по-най" по БТВ. Намерих в замундата две предавания, надявам се по другите тракери да има още.
Имаме Телетъбисите и Бейби Айнщайн, но не са му толкова интересни.

# 3
  • Мнения: 3 042
Още една тема за детски филмчета - Торенти за детски филми - има много предложения.

Липи и Меси (уроци по английски за малките) - има линк в горната тема - също много се хареса на моят бандит. Той е на 3г.

Общи условия

Активация на акаунт