Искам да си купя преса!!

  • 1 837
  • 21
  •   1
Отговори
Аз искам да си купя преса, но не знам от кои да си купя!? След няколко седмици имам рожден ден и това е перфектният подарък за мен! Но какви преси правят косата си  такива подобни на направените в фриз. салоните?? Моля Ви кажете линк или  кажете марка!!! Благодаря Ви от сега!!  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 516
Керамичните щадят повече косата.

# 2
  • Мнения: 778
Имам и от двата вида, но повече използвам керамичната - по-добре оформя косата и не я изтощава както металната ...

# 3
ако имате линк  дайте ми моля ! аз търсих по Техномаркет , но са много скъпи ако знаете магазини в Кърджали,Хасково или Пловдив кажете ми

# 4
Аз искам да си купя преса, но не знам от кои да си купя!? След няколко седмици имам рожден ден и това е перфектният подарък за мен! Но какви преси правят косата си  такива подобни на направените в фриз. салоните?? Моля Ви кажете линк или  кажете марка!!! Благодаря Ви от сега!!  bouquet  bouquet
Като марка ти прпоръчвам 'ремингтън' по салоните ги използват често,а има и по евтин клас за масовия пазар.

# 5
  • Мнения: 1 322
Още един глас за керамична.

# 6
  • Мнения: 1 813
Керамична на Braun.  Simple Smile
ето тази е l … 03;та

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 23:19 от аХ`Не!

# 7
  • Мнения: 4 435
ако имате линк  дайте ми моля ! аз търсих по Техномаркет , но са много скъпи ако знаете магазини в Кърджали,Хасково или Пловдив кажете ми

От къде си?

# 8
  • Мнения: 79
Здравей Simple Smile
Аз също имам и двата вида и трябва да ти кажа, че керамичната няма база за сравнение - тя просто е супер (много по-бързо се работи с нея; повече щади косата и има още много предимства). Моята също бе подарък за рд-то.
Купихме я от техномаркет - Braun Es-2 ( http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09026899)
Не е мн евтина, но ти давам гаранция, че парите си струват Simple Smile Дано си харесаш  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 175
Моята е същата и не мога да опиша колко съм доволна  Peace

# 10
  • Мнения: 72
Аз сега си поръчах керамична с йонизиращ ефект  Philips 4648 и чакам да ми я доставят. Избрах я, защото четох много добри отзиви в интернет за нея.

# 11
# 12
  • Мнения: 990
Гласувах за керамична , но каквато и да си купиш , те съветвам да не я ползваш твърде често и когато го правиш да слагаш на косата специалните мазила ,защото косата става като метла   Crazy Аз имам преса от 4 години , ползвам я в месеца максимум 2-3 пъти .

# 13
  • Мнения: 757
керамична Peace

# 14
Slav4e_Av4e 
 
Аз съм от Кърджали, но често ходим по Хасково и имам братовчеди в Пловдив!!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт