Две различни АМ, може ли?

  • 659
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22 343
Здравейте на всички.
Преди няколко дни писах за проблема с намирането на NAN AR. Взех Аптамил AR и дъщеря ми го прие добре. Но все пак са ми открили няколко кутии от старото мляко и трябва да го използвам.
Въпросът ми е, мога ли половината ден да давам от едното мляко и в другата половина от другото?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Ами не е добре за детето да се смесват две млека. Изчакай поне да свърши аптамила и тогава отново мини на НАН

# 2
  • Мнения: 2 131
Ами не е добре за детето да се смесват две млека. Изчакай поне да свърши аптамила и тогава отново мини на НАН
newsm10

# 3
  • Мнения: 22 343
чудех се, но не бях сигурна, мерси...

# 4
  • Мнения: 508
Ами не е добре за детето да се смесват две млека. Изчакай поне да свърши аптамила и тогава отново мини на НАН
И АЗ съм на това мнение

# 5
  • София
  • Мнения: 5 693
Ами не е добре за детето да се смесват две млека. Изчакай поне да свърши аптамила и тогава отново мини на НАН
Peace

# 6
  • Мнения: 814
Няма смисъл да смесваш - свърши едното и после другото  Peace

# 7
  • Мнения: 9 973
ние пием 60мл.фризовом и останалото 100 рг. фризолак
на диета сме с рефлукс Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 302
ние пием 60мл.фризовом и останалото 100 рг. фризолак!!!!!!

Да това са от 1 група и могат да се смесват . Иначе и аз мисля да изпиите едната храна и да се върнеш на другата... Въпреки че аз за 7 дена смених 4 храни от нан , на фризолак после на селия и сега си останахме само на фризовом но не е хубаво такова сменяне... аз нямах избор!

# 9
  • Мнения: 491
ние пием 60мл.фризовом и останалото 100 рг. фризолак
на диета сме с рефлукс Peace
И това помага ли??Аз давам само Фризовом и пак връща понякога.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 644
ние пием 60мл.фризовом и останалото 100 рг. фризолак!!!!!!

Да това са от 1 група и могат да се смесват . ....
така знам и аз- ако са от една марка млеката може да се смесват,ако не - не е желателно....
И на мен ми бяха останали 2кутии Аптамил и една Нан...2 просто ги подарих,а едната си я добавях към кафето,вместо сметана Laughing

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Най добре свърши едното мляко и после давай от другото.

# 12
  • Мнения: 6 039
може да се смесва Фризолак с Фризовом в някакво съотношение
от две различни марки не е редно да се смесват
за такъв съвет, най-добре се допитай до педиатъра, той най-добре знае, а и трябва да е наясно как храниш детето

Общи условия

Активация на акаунт